Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nosradamo: dobre aktorstwo chyba tylko głównego bohatera, a to, że jest ładne światło i kolory nie wystarczy, żeby przyciągnąć i zainteresować widzą trzeba też zrobić np ciekawą fabułę
  • Odpowiedz
@Cybher1: to nie jest film o czarnych, co więcej pokazuje ich raczej w negatywnym świetle. Tak samo jak obnaża obłudę katolickiego miłosierdzia.

@ZeT_: Niektórzy strasznie ten film hajpowali przez co oczekwiania przed obejerzeniem były wysokie. Film nie jest arcydziełem ale broni się sam, takie rodzime kino to ja rozumiem.

@Myshka: Wysryw? Nie uważasz, że to trochę przegięcie? Co w takim razie z polskich filmów było ostatnio dobre?
  • Odpowiedz
@diablik: Jak dla mnie film mocno średni, napewno nie wysryw, ale też nie żadne arcydzieło. Z polskich dobrych filmów to chyba ostatni jaki dobrze zapamiętałem to Bogowie, ale wielkim fanem rodzimej kinematografii też nie jestem.
  • Odpowiedz
@ZeT_: może chodzić o to, że nie każdy ma takie same gusta filmowe i jednym się spodoba nie wchodząc w szczegóły a innym nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Każda opinia się liczy.
Jak dla mnie film oglądało się dobrze, pokazane zostały ludzkie słabości oraz emocje. Może trochę przerysowane, ale zawsze.
  • Odpowiedz
@ZeT_: najlepsza gra aktorska była tego jego kolegi z poprawczaka ten sebek patus. Tak się wczuł w role ze aż się zastanawiam czy go nie wzięli z jakiegoś prawdziwego poprawczaka xD
  • Odpowiedz