Wpis z mikrobloga

@GGul: Nie wiem, niby niektórzy coś tam stosują, ale opinie są różne. Ja też wcierałem różne specyfiki, ale ostatecznie zwyciężyła maszynka xd
  • Odpowiedz
@GGul: jak mialem 21 lat to tez bujna czupryna była, a teraz zakola za uszy i kępka xD kup sobie DX2 dbaj za wczasu, zeby pozniej nie narzekać.

Wydaje mi sie ze nie wyglada to zle i za bardzo sie przejmujesz, ale patrz zdanie wyzej jak cos :D
  • Odpowiedz
ale dziwne bo ja mam silne wlosy i nie wypadaja w ogole.. przy grzebieniu albo przy myciu.. mama mi mowi ze to niby genetycznie i tyle, moj ojciec mial podobnie a ma dlugie wlosy xD (jest wlochem)
  • Odpowiedz
@GGul: a jak z linia włosów? Są lekkie zakola czy cieńsze włosy w tamtej okolicy?

DX2 to scam i nic nie pomoże jezei powodem jest łysienie spowodowane genetyka (androgenowe)

Tylko finasteryd
  • Odpowiedz
@herek22: własnie na czubku mam ciensze wlosy, ale nie wypadaja.. po prostu jest ich mniej niz w reszcie glowy.. to naturalne? dlatego sprawiają wrazenie takiego gniazdka
  • Odpowiedz
moze po prostu kupic szampon na objetosc? zeby troche do gory wyciagnac ten placek uklepany? bo dosc smiesznie to wyglada jak reszte glowy mam tak bujna a na srodku takie uklepane xD jacys fryzjerzy/doswidczeni tutaj?
  • Odpowiedz
@GGul: idź najlepiej do lekarza i zbadaj czy to miniaturyzacja włosów. Jak tak to łysiejesz, ja tez zacząłem łysieć od cieńszych i rzadszych włosów na czubku

A na zasłonienie takich małych ,,rzadszych” obszarów polecam mikrowlokna (nanogen)
  • Odpowiedz