Wpis z mikrobloga

@KartofleX: Jak nie masz kwarantanny to nie dostaniesz xD wam to można tlumaczyc. Wczoraj jechalem do Vape shopu 7 km rowerem w tym 3 razy mijalem policje. I co ? I nic bo nie lamalem prawa. Mogli mnie co najwyzej skontrolowac ale na zadna kare sie nie kwalifikuje
@KartofleX: Bo umycie samochodu nie jest rzeczą potrzebną do dobrego samopoczucia/kondycji psychicznej czy zaspokojenia glodu. Natomiast gdy jesteś uzależniony od nikotyny to potrzebujesz zaspokoić ten głód. Gdy jesteś uzależniony twój stan psychiczny bez możliwosci vapowania moze sie pogorszyc znacznie przez sytuacje ktora wlasnie teraz sie dzieje itd itd itd. Masa ludzi chodzi na spacery bez celu i oni tak sie nie srają a ty idziesz w jakimś celu. Zeby zaspokoic swoje
@KartofleX: Mandatu/kary nie musisz przyjmować. Każdy sąd przyzna ci racje. Normalny policjant nie bedzie ci tak zawracal dupy. Zawsze sie moze trafic jakis debil. Ale sprawa w sadzie wygrana na 100%. A zeby sie taki debil trafil musisz miec mega niefart.
@Ariul mandatu nie musisz przyjmować, ale możesz dostać karę administracyjną, której już nie możesz nie przyjąć, a ewentualnie później w sądzie dochodzić swoich praw
@KartofleX: To powiedz mi jak wychodzisz do sklepu po to żeby mieć co do garnka włożyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Przecież też mogą cie ukarać za twoje niecne uczynki. A tak serio to skąd oni mają wiedzieć czy ty akurat sobie idziesz na zakupy do sklepu czy kupić liquid do efajka.
@KartofleX: Rozporządzenie premiera które zostało wyświetlone w tv nie ma nic wspólnego z prawem. Zostało to ogólnikowo powiedziane że można tylko wychodzić za potrzebą. Więc uj wie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wudoef: ostatnio widziałem pewien sklep na allegro sprzedawał shoty. Zapewnie nie do końca legalnie, ale jednak :) Polecam wpisać w szukajke shot baza (na chwile obecna jedynie ktoś wystawił na allegro lokalnie kilka aukcji)