Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: mowie jak jest. To ze ktos ma morde adonisa nie oznacza ze jego zycie krazy w okolo seksu i dup. Trzeba patrzeć szerzej wiesz? Ja wiem ze jak ktos seks ma reglamentowany to jego zycie zaczyna niejako orbitowac dookola tej jednej rzeczy, ale ludzie o korzystnym wygladzie niejako zmeczeni tym plastikiem i sztucznoscia szukaja czegos wiecej popadajac w coraz wieksza rozpacz i zwatpienie. A czesto te mniej atrakcyjne ale bardziej
  • Odpowiedz
hipokryzja blackipillowców?


@PJakPrzegryw: co?

Sam bierzesz udział w tym żaleniu się i stawianiu tzipy jako wartości nadrzędnej. Kiedy skończycie dawać atencje różowym?


@PJakPrzegryw: że co prosze? Głupiś? Gdzie ja się o coś żale xD

wlasciwie to taki facet ma #!$%@?. Co mu z tego ze ma 1000 par jak wiekszosc to laski z ktorymi nie chce miec nic do czynienia na powaznie. Jest sam na tym swiecie. Z drugiej strony
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: znow sukces w zyciu uzalezniles od powodzenia na tej pustej aplikacji. Sa wazniejsze rzeczy od ilosci Julek na tinderze. To takie spelnienie, porozumienie dusz.. Niestety takie problemy to problemy ludzi z dobrą twarzą, piwniczaki tego nie zrozumieją. Widzisz kazdy widzi swiat przez pryzmat dylematów jakie ma w swoim życiu. Wy nie mozecie sobie znalezc kobiety zeby sie z nia bzykac a taki facet nie moze znalezc kobiety z ktora by
  • Odpowiedz
w przeciwnym razie bylbym sam do konca zycia i nie zaufał nikomu, wiec juz wole swoje poglądy niż nienawiść absolutną


@rapgod95: Ziomek, to sobie bądź szczęśliwy ale nie szerz dezinformacji. Pozdro
  • Odpowiedz
takie problemy to problemy ludzi z dobrą twarzą, piwniczaki tego nie zrozumieją


@tygry: 80% facetów jest ocenianych przez kobiety jako "poniżej przeciętnej" jeśli chodzi o atrakcyjności.

To nie są problemy jakiejś małej grupki "pwiniczakow".

I nie, nie będziemy Chadom wspolczuć, że nie potrafią się
już zakochać po zeszmaceniu dziesiątek Julek.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: kto powiedzial ze ta grupka jest mala? Chodzi o to ze nie zrozumiesz problemow drugiego czlowieka bez elementarnej empatii a jedynie z popedem na wiecej julek na tinderze
  • Odpowiedz
nie zrozumiesz problemow drugiego czlowieka


@tygry: Ale ja rozumiem, że Chady mogą mieć takie problemy podobnie jak dla biegacza może być problemem, że musi czekać pół roku na odbiór Rolls Royce i go to #!$%@? xD

Po prostu ronda luksusowe problemy. Jak Chadzik się czuję samotny to bierze Julkę i ją grzmoci. Ma zaspokojone podstawowe potrzeby
  • Odpowiedz
@tygry: Ale ja się z toba zgadzam, tinder tez mocno wypacza bo masz fajną relację a głód kolejnej relacji i fajnej laski przysłania starą. Tyle że mi to nie przeszkadza, dogaduję się raczej z każdymi. Ty jesteś 9/10 i szukasz tej idealnej, romantycznej partnerki z idealnym porozumieniem dusz? Oho romantyku, nacierpiesz się w życiu ;) I pewnie myślisz ze kobieta tak samo kocha faceta jak facet kobietę zgadłem? ;)
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no wlasnie tak nie mysle i to jest ten tragizm czlowieka ktory ma atencje od nich i wlasciwie tak jak pisalem na poczatku jest z tym sam i sam z tym bedzie bo nie jest w stanie zaspokoic swoich glebszych potrzeb jak romantyczna milosc. Widze ze zaczynacie lapac chlopaki
  • Odpowiedz
@tygry: Znajdz sobie skrytą romantyczke, introwertyczkę, oddasz jej całe serduszko i majątek i będziesz ją wielbić jak anioła. Po roku jak opadnie haj zakochania (haj hormonalny) zdradzisz ją z jakąś tinderówką bo nowość fajnie smakuje ;) Romantyczny facet, a myslałem że dziś mnie nic nie zaskoczy () Ale jesteś przystojny, wolno ci byc romantykiem, ale takim przgrywom 2/10 to wiesz - nie bardzo.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: tak wolno mi. Ale ciezko spotkac kogos wartosciowego w zyciu. Pytanie czy umniejsza moim problemom to że ktos np nie moze zaciagnac laski do lozka? Nie wydaje mi sie
  • Odpowiedz