Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanderwill: a to nie lepiej żeby ktoś kto remontuje Ci to zrobił? Ja jakbym miał wszystkie poprawki wprowadzać z planem to bym zapłacił 1,5 ceny mieszkania :p
@Vanderwill: Po prostu nie wpisujesz się w standardowy projekt mieszkania :). Na zmianach inwestorskich da się trochę hajsu zrobić :) Policz sobie, że jak masz gotowe ściany kuć i robić to samemu albo swoją ekipą to też nie wyjdzie to jakoś turbo-super
@Vanderwill: Możesz zrobić to swoją ekipą, tak samo jak możesz wywalić wszystkie ściany, wyjdzie pewnie taniej tylko musisz pamiętać, że utracisz wtedy gwarancję/rękojmie w obrębie wprowadzanych zmian
elektryk bierze 150-200 za punkt


@Vanderwill: i to jest robota "z deweloperką". Tak kurde, weź od dewelopera, niczym się nie będziesz musiał martwić mówili, wszystko ci zrobią mówili. itd...

Za to "co w standardzie" już biorą kasę, a za "dodatkowe gniazdka" mogliby wziąć jakąś symboliczną opłatę, bo to naprawdę żadna robota (na tym etapie prac). Ale 200 za sztukę? to gorzej niz wizyta u endokrynologa "weź pan letrox, i do kontroli
@Vanderwill: ile curwa? :D ja miałem robione za robotę, uśredniając wychodziło 35zł za punkt. Kolega w nowym domu w czasie robót dodatkowo płacił 70zł za punkt co juz mi się wydawało w #!$%@? ale #!$%@? 170???? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanderwill: nie jest tak źle. U mnie deweloper kasował 300 zł za każde dodatkowe gniazdko i 700 za dodatkowy obwód. Elektryk bierze ok 50-60 zł za gniazdko. U mnie deweloper miał zapis w umowie, że jak dorobię gniazdko lub punkt świetlny we własnym zakresie to stracę gwarancję na całą instalację xD