Wpis z mikrobloga

Rosyjska propaganda ukazująca kraje naszego regionu w UE.
Przykuci do wioseł na łodzi pod flagą Unii Europejskiej są Litwa, Estonia i Bułgaria (obok zapewne reszta).
Słowa skierowane do potężnego statku w rosyjskich barwach: ''A mogliście być w naszej drużynie''.

#neuropa #4konserwy #rosja #ruskapropaganda #uniaeuropejska
szurszur - Rosyjska propaganda ukazująca kraje naszego regionu w UE.
Przykuci do wio...

źródło: comment_1586330643xTOz4mOqCefc31zE6BhNPC.jpg

Pobierz
  • 74
Kraj, który jak cena tej baryłki spadnie drastycznie wjedzie i z takiej Polski nie zostanie kamień na kamieniu


@Mathas: No tak. Nie nazywajmy bezrobotnego złodziejaszka i bandytę patologią bo może tak #!$%@?ć, że się nie pozbierasz. Myślenie osób propagujących prymitywny kult siły i propagandy. kilkanaście mln obywateli Rosji nie ma nawet kibla w domu, ale Rosja strong.
@Ciapatus A co znaczymy? Kto się liczy z naszymi decyzjami? UE co chwilę na nas pluje i dojeżdża jakimiś karami, przypominam, że Polacy sami na siebie najeżdżali w Unii. Stany udają naszych wielkich przyjaciół, a skończymy jak Kurdowie. Rosjanie otwarcie mają nas za zdrajców słowiańskości, bo wypielismy dupsko w stronę zachodu. O Ukrainie nie ma co mówić - sami ciągle dbacie, żebyśmy nie mieli z nimi dobrych stosunków. Jesteśmy montownią zachodu i
dawaj zrodlo przekazu dnia


@ja_kasztan: To już musiało być dawniej, bo te rysunki są na RIA Nowosti A teraz na jakimś profilu Vkontakte (rosyjski fb) bloga propagandowego ktoś wrzucił jako ilustracje do tekstu o tym, że zachodni turysci latają ogladać konne wozy do Rumunii - kraju 3 świata w Europie, ale Polska chce jej odebrac palmę pierwszeństwa w turystyce wśród nierozwinietych krajów.
A pod tekstem zaplusowane komentarze nawołujące do kastrowania wszystkich
ten sam tekst ze bez unii byloby lepiej rzucają konserwy


@hohohohoho: No ja nawet miałem pisąc, że to jest to samo tylko u nas zamiast świetlanego sojuszu z Rosją (to nie byłoby dobrze widziane) oni snują wizję jakiejś potęznej samodzielnej Polski.
Co ciekawe na Ukrainie prorosyjskie siły taką samą sielankową wizją silnej ''neutralne''j Ukrainy próbują odciągać od drogi na UE i NATO.
@Mathas: Ludzie co narzekają na reakcję EU byli by pierwszymi którzy by nie chcieli by dać możliwości reagowań EU

Jestem ciekawy kto z przeciwników uni dal by EU możliwość zamykania granic krajom albo nakładać takie obostrzenia jak zakaz prowadzenia działalności które wprowadził każdy kraj osobno. Pewnie przydała by się wspólna służba zdrowia ale takie coś nigdy by nie przeszło. Jak coś ten kryzys pokazuje to własnie to że potrzebna jest większa