Wpis z mikrobloga

Witajcie kochani! Potrzebuje porady.
Chcę otworzyć sklep internetowy, i sytuacja ma się tak że nie wiem na jakim oprogramowaniu to zrobić by miało to ręce i nogi.
Używam już programu do księgowości Insert GT oraz Rachmistrz Nexo Pro, myślałem o kupnie Insert Vendero aby wszystko było z jednej rodziny. Dobra myśl?
Czy może jednak brać się za #prestashop czy coś podobnego i do tego zakupić wtyczki współpracujące z już posiadanym oprogramowaniem księgującym/magazynującym

#sklepyinternetowe #ecommerce #esklep #webdev
  • 15
@takiego ruch na razie zerowy, chce dopiero spróbować czy w ogóle będzie jakiś dobry ruch się tworzył. Produktów w katalogu ~20 na dzień dobry (z czasem mam nadzieję że powiekszę katalog), budżet dość ograniczony, a co do terminu to tak jeszcze ze 2 miesiące mam by ogarnąć temat.
@meciasek: Łoo panie! Ja bym sobie odpuścił na razie sklep, przy 20 nawet 40 produktach nie ma sensu ładować kasy we własny sklep. Lepiej skupić się na sprzedaży w social mediach, zainwestować w reklamę, niech zarobi na siebie. Wróć do tematu jak będziesz miał przynajmniej kilkaset produktów. Wdrożenia porządnych sklepów to nie są tanie zabawki. Często biznes zwraca się przez nawet kilka lat. Odpowiedz sobie na pytanie czy stać cię w
@eternit_nie_wybacza: #!$%@? jest np. właśnie taki przytoczony biznesik, co wymieniłeś. Spróbuj tam cokolwiek scustomizować, powodzenia jak zobaczysz cennik. Jak już ktoś ładuje hajsy to najlepiej jak soft jest szyty na miarę. Takim czymś możesz sobie żenić pietruszkę na bazarze, nie uwłaczając właścicielom wymienionych biznesów. Nie będę już nawet pisać że siedzę w temacie i wiem co mówię. Oczywiście wszystko powinno być dopasowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Ja tu nie widzę w
@takiego: xDDDDDDDD co za sranie zatrudniam 4 osoby i generuje wiecej paczek dziennie niz w zyciu zobaczysz. Spokojnie poleci na shoperze do obrotow 5-10k dziennie i niczego wiecej nie potrzeba. Sklep internetowy to nie #!$%@? sie w kodzie IT i platformami. Za to sie placi
@eternit_nie_wybacza: poczekaj aż się dochrapiesz produktu, który uwielbiają twoi klienci, wtedy uświadomisz sobie że w pewnym momencie zaczynasz stawać na głowie żeby to twoje jedyne dobro nadal sprzedawać i wtedy wrócisz do korzeni i docenisz soft dopasowany do twoich potrzeb
@takiego: w jakim sensie? Moj produkt jest prosty, wlasna produkcja. Co ma do tego soft? Sprzedaje go na sztuki potrzebuje opisu kilku zdjec i integracji z apaczka i platnosciami payu. Moglbym pewnie to zrobic na woocommerce nawet ale nei chce mi sie #!$%@?