Wpis z mikrobloga

@m200a mam ten sam problem. Od tego siedzę ja w domu chociaż takie wyjście razem jest spoko, a poza tym nie chciałoby mi się targać tego wszystkiego samemu xD trzymaj się miras
z ciekawości - gdzie pracujesz?


@Leithain: branza automotive. Tylko ze mamy problemy z poddostawcami i czekamy na material. Na zrobienie szaf mamy 2 tyg a materialu nie ma. Jak przyjdzie to trzeba bedzie nadrobic stracony czas bo terminu oddania nie chca przesunac :P
iste se w domu zrobcie.

Lepiej blokowac komus wejscie i pchac pusty wozek


@gorzki99: ja #!$%@? typie, już się spodobało w państwie autorytarnym. #!$%@? przecież oni we dwójkę są takim samym zagrożeniem epidemiologicznym jak osobno. Bleh, co za ludzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niktotalny: ma #!$%@? znaczenie czy pójdzie sam czy z kobietą pajacu, bo po pierwsze idąc w dwójkę ograniczają przepustowość sklepów i sprawiają że ktoś inny czeka, a po drugie jeżeli są zarażeni to zwiększają szanse na zarażenie innych tłumoku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a na #!$%@? we dwójkę na zakupach jesteście? Po to wszystko jest żebyś niedługo w Somalii nie obudził


@flex: No skoro mieszkają razem to i tak jak jedno złapie to drugie przyniesie to do domu ¯_(ツ)_/¯

@wykopiwniczanin: kolejny #!$%@? dzban co nie ogarnia
Po pierwsze - blokują niepotrzebnie wejście innej osobie do sklepu
Po drugie - jeżeli są zarażeni i przechodzą bezobjawowo na co.jest duża szansa to właśnie dwukrotnie zwiększyli
@gorzki99 przepraszam ale nie masz racji z tym chodzeniem samemu. Do sklepu mam jakieś 1,5km, mieszkam w Wawie i nie mamy auta. Jak już idzie się do sklepu to we dwójkę i ledwo dajemy radę to przynieść mimo 4 siatek i 2 plecaków. Wychodzimy za to z domu raz na jakieś 1,5tygodnia. Wydaje mi się że lepiej raz na 1,5 tygodnia zablokować 2 miejsca w sklepie niż żebym sam blokował jedno miejsce
@m200a: rozumiem wychodzenie we dwójkę, sama czasem wychodzę z niebieskim, bo w pojedynkę ciężko donieść większe zakupy do domu, a niektórym wykopkom widzę trudno wyobrazić sobie, że można nie mieć auta, ale na boga, dlaczego Twoja różowa nie może pchać swojego wózka sama?... a te wózki są po to, by kontrolować liczbę klientów, a nie uprzykrzać życie. przyznaj, że chciałeś się tylko pochwalić zgrabnym różowym
@m200a: ja #!$%@? już nawet na wykopie, widzę w komentarzach do wpisu, objawy upośledzenia niektórych osobników xD mentalność niewolnika mocno
Pan premier powiedział, że jak każdy weźmie wózek to będzie się mniej zarażało a do sklepu tylko pojedynczo hurrr no tak bo przecież pary w domu też trzymają się na odległość kilku metrów i siebie nawzajem nie zarażą, logiczne xD Nie chodźcie do sklepu tak często, lepiej raz większe zakupy niż
Jak już idzie się do sklepu to we dwójkę i ledwo dajemy radę to przynieść mimo 4 siatek i 2 plecaków.


@m76859: Iść razem pod sklep by mieć pomoc przy dźwiganiu jest zrozumiałe, czego nie można jednak powiedzieć o wchodzeniu razem DO sklepu.
@m76859: Ale wymyślasz... Po skasowaniu wkładasz wszystkie produkty z powrotem do wózka, wózkiem wyjeżdżasz przed sklep i tam się razem pakujecie. Voila! (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃. * ・ ,
ja #!$%@? typie,


@SzybkieSondy: Dokladnie to samo chcialem CI napisac. Naucz sie czytac ze zrozumieniem to moze zrozumiesz ze mi nie chodzi o zagrozenie epidemiologiczne tylko o blokowanie innych. Oni ide we 2 (czyli blokuja jedna inna osobe). Nagle 6 osobowa rodzinka sobie postanowi zrobic wspolne zakupy. Pojda w 6 2m od siebie-poczekaja w kolejce az kazda osoba dostanie wozek (a w sklepie max 6 osob) i wesolo przez 2h beda
tylko ja idąc w dwie osoby zrobię zakupy, które wystarczą mi na tydzień.


@SzybkieSondy: Czlowieku ale czego Ty nadal nie rozumiesz? NIe chodzi mi konkretnie o Ciwbie czy OPa. Chodzi o zasade bo zachwile bedziemy mieli przyklad z 6cio osobowa rodzinka co podalem.

Normalny clowiek nie potrezbuje zakazow bo wie co robi. Zakazy sa po to zeby mniej normalni nagle nie zaczeli robic glupstw. Odpowiedzialnosc zbiorowa mi sie nie podoba ale