Wpis z mikrobloga

mordo niby racja że to górka,
ale przecież przed chwilą ogłosili tarczę v2.0 i będzie chamski dodruk 100mld.
of kors przy takim kryzysie będzie deflacja wiec se mogą #!$%@?ć na luzaka i mieć inflację zero
sam wiesz że jak raz politycy dostaną taka zabawkę to już nie oddadzą.
ile im zajmie ogłoszenie sukcesu tarczy 2.0 i ogłoszenie noawej tarczy 3.11 w kwocie 1biliona?

@wqdqweff:
I czy jest szansa, że dolar/frank/euro jeszcze spadną w stosunku do złotówki, jeśli rząd planuje taki dodruk? Bo w tej chwili same górki.
Na złocie imho jest w tej chwili chora sytuacja ze względu na wstrzymanie dostaw. Cena fizyka odkleiła się mocno od kursu, dilerzy #!$%@?ą marże 20-30% za chwile może wrócić wszystko do normy a ludzie w tej chwili kupują krugery po 9 tys!!!! co wydaje się absurdem
@wqdqweff: Jakie to lokowanie jak uncję kupi za 9000 a miesiąc temu była po 6000? Sam od października się przymierzałem do zakupu kilku monet i jedyne co to trochę srebra kupiłem.
A oszczędności to chyba najlepiej wydać, bo teraz to nie widze sensownej lokaty.
100mld to tak na Już trzeba bo sie wszystko zaraz zawali
sam wiesz ze juz są zatory płatnicze a misie to 50% pkb. nie ma #!$%@? żeby nasz "zrównoważony" budżet to wytrzymał.
te 100mld to tylko żeby państwo mogło funkcjonować

dalej nie ma programu sensownego dla tracących pracę, a więc juz za chwilę bedzie krzyk - tarcza 3.0

Dopóki niemcy się nie ogarną to polska gospodarka leży +rok czasu
więc ile to
@wqdqweff: pokaż mi monety uncjowe za 1600 euro do kupna. Bo z tego co widzę to chwalony i tani Słomski ma dostępnego krugera za 8999 zł o ile jeszcze ma.
W tavex mają monety australijskie i wiedeńskie po 8200 zł a skupują +/- za 1000 zł mniej
ponad miesiąc temu kurs był 200 usd niższy i fizyk przyklejony do kursu a teraz rozjazd znaczny.