Wpis z mikrobloga

@liltrilly: ten był 24h, chociaż prawdę mówiąc o tym wcześniej nie wiedziałem. Pytałem się pani, o której godzinie są mniejsze kolejki, to mówiła że jakoby po 12. W nocy kolejki niby też były.

@bolek_1987: Na Siewnej (Górna Narodowa/Prądnik Biały)

@skorpion666: problem jest taki, że najbliższe terminy w supermarketach z dostawą to jakieś 3 tygodnie lub ewentualne "polowanie" na zwalniające się terminy

@bialy_murzynek: tak, po świętach pewnie byłoby lepiej.
@radekrad: u mnie na Borkowskiej (Kliny) wczoraj o 16:30 czekałem na wejście około 25 min, ale trochę pojeździłem wcześniej po okolicy i ogólnie w każdym Lidlu było jak i Ciebie tylko w tym jednym w miarę "pusto"
@bolek_1987: dlatego wrzuciłem informację na tagi. Jeśli ktoś ma zapasy na najbliższe dni to radziłbym jednak zrobić zakupy po świętach. Rodzice byli w jakiejś Biedronce i Carrefourze i podobno dużych kolejek nie było. Cóż, raz na 20 dni to mogę sobie postać trochę dłużej, by zrobić zapasy na kolejne 3 tygodnie.
@radekrad: Wczoraj byłam dokładnie w tym samym Lidlu Ok 7:10 i zastałam 5 osób w kolejce i całkiem sprawnie się to posuwało mimo, że każdy z pełnym wózkiem wychodził ¯_(ツ)_/¯ Chociaż jak tam szłam to się spodziewałam tłumu... wychodzi, że ani dzień, ani konkretna godzina nic nie gwarantują, teraz to loteria czy się trafi OK czy zginie w godzinnej kolejce.
@wielkanoc: może też kwestia zbliżających się świąt? Spodziewałbym się, że w piątek będą jeszcze większe kolejki i apogeum w sobotę rano?

@kozabonzo: dzięki, nie znałem

@skorpion666: hmm, tylko ceny spore. No i zakupy raz na 3 tygodnie można postrzegać w charakterze rozrywki i okazji do wyjścia z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)