Wpis z mikrobloga

Jeśli karakan tak ciśnie na wybory, marzy mi się opór społeczny w formie nie olania wyborów, a właśnie w formie zagłosowania przeciwko Dudzie. Sam normalnie zagłosowałbym na Dudę z powodu braku laku kontrkandydatów, ale za to jak bezczelnie cisną ku wyborom narażając zdrowie i życie tysięcy ludzi, tworzy się we mnie taka niechęć, że prędzej mi kaktus na czole wyrośnie niż ponownie na nich zagłosuję. #wybory #polityka #koronawirus #afer
  • 5
  • Odpowiedz
@MirkujeOd2009Roku: niby tak, z drugiej strony jednak takie wybory (jeśli się odbędą) powinny zostać uznane za nielegalne (nie są powszechne, tajne, bezpośrednie). Sam się zastanawiam czy wysyłanie głosu + swoich pełnych danych osobowych w jednej kopercie kij wie do kogo i gdzie jest rozsądne. Poczekam jeszcze na szczegóły jakby się to miało odbywać w praktyce, bo w tym momencie nie wiemy za wiele.
  • Odpowiedz
@MirkujeOd2009Roku:
To nic nie da.
Bez względu na frekwencję i wynik wygranym zawsze będzie Duda.
Przecież PiSiory nie oddadzą teraz władzy w jakimś tam głosowaniu, tym bardziej w tym ich korespondencyjnym, już oni ci policzą głosy żeby wyszło jak trzeba xD
  • Odpowiedz
Sam normalnie zagłosowałbym na Dudę z powodu braku laku kontrkandydatów


@MirkujeOd2009Roku: Czyli nie dlatego, że wsadzają swoich do spółek i doją z nich ile wlezie (misiewicze), kompromitują Polskę na zewnątrz i oddalają nas od cywilizowanego świata (Duda-popychadło i jego wizyta w Izraelu, zatargi z UE - Białowieża, praworządność, polityka klimatyczna), nie dlatego, że szczują jednych przeciw drugim (lekarze-rezydenci - teraz to są im nagle potrzebni, do #!$%@? klaskania im z balkonu;
  • Odpowiedz