Wpis z mikrobloga

ŻYCIE PRZEGRYWA I ŻYCIE CHADA

Szkoła średnia:
Przegryw Waldek ma wąskie barki (tzw. słaby frame), ma okropne pryszcze, nosi aparat ortodontyvczny, dzieci mu dokuczają, ma tylko kilku przegrywowych znajomych.

Chad Oskarek jest wysoki i atletyczny, gra w szkolnej drużynie sportowej, ma za kumpli wszystkie popularne dzieciaki, boltzuje wszystkie cheelederki, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły go uwielbiają, jest zapraszany na wszystkie imprezy.

Studia:
Waldek każdego dnia bardzo ciężko pracuje, aby nadążyć za uczelnią i pracą. Nigdy nie wychodzi i nie robi nic fajnego z powodu braku czasu/mentalnego przegrywu. Kiedy ma czas gra na kompie. Ostatecznie musi pożyczać pieniądze na studia.

Oskarek dostaje bezpłatną przejażdżkę po studiach ze względu na stypendia sportowe, nie musi pracować, ciągle imprezuje, nie ma dnia, że nie boltzuje jakiejś loszki.

Po studiach:
Dyplom Waldka, na który zużył tyle czasu i pieniędzy, okazuje się bezużyteczny i kończy się pracą, która daje mu ledwo minimalną. Mieszka w małym mieszkaniu i jeździ starym Fiatem Ciquecento (o ile ma prawo jazdy). W końcu płaci divie, by stracić swoje dziewictwo.

Oskarek jest właścicielem firmy dewloperskiej i zarabia ponad 15k miesięcznie rocznie. Postanawia zamieszkać się z żoną-modelką, z którą ma kilkoro dzieci. Jeździ zupełnie nowym ferrari, a jego żona jeździ nowym Fordem Mustangiem. Mieszkają w domu o powierzchni 500 metrów kwadratowych

Spotkanie szkolne po latach (tzw. High School Reunion):
Przegrywa Waldka nikt go nie pamięta, albo nawet nie zauważa

Chad Oskarek ledwo wchodzi i wszyscy wiwatują na jego cześć. Rzuca piłką i wszyscy wiwartują jeszcze raz. Spędza wiele gadając i śmiejąc się ze wszystkimi.


#blackpill #redpill #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #chad #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #ladnapani #ladnypan #danzinger
Danzinger - ŻYCIE PRZEGRYWA I ŻYCIE CHADA

Szkoła średnia:
Przegryw Waldek ma wąsk...

źródło: comment_1586417668gcmoxelkzu5zDIPKPqIvRw.jpg

Pobierz
  • 46
Przegryw Waldek ma wąskie barki (tzw. słaby frame), ma okropne pryszcze, nosi aparat ortodontyvczny, dzieci mu dokuczają, ma tylko kilku przegrywowych znajomych.

Chad Oskarek jest wysoki i atletyczny, gra w szkolnej drużynie sportowej, ma za kumpli wszystkie popularne dzieciaki, boltzuje wszystkie cheelederki, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły go uwielbiają, jest zapraszany na wszystkie imprezy.


@Xvenowski
@Danzinger: W sumie opisuje moje życie w 90% jedyna różnica, że okropne pryszcze nadal mam po 30, ale za to dyplom okazał się użyteczny i zarabiam w miarę dobrze. No i hajsu pożyczać nie musiałem na szczęście. Ale tak szczerze to o dziwo nie narzekam, może część Oskarków ze szkoły średniej mają życie jak opisałeś, ale jeden to się owinął samochodem wokół drzewa, inny wyłysiał całkowicie(znaczy ja mam potężne zakola, ale
@paki82: O dokładnie, nie w przypadku każdego Chada tak jest, tak samo jak nie w przypadku każdego przegrywa, ale czasami to tak wygląda. I potem to już nasza decyzja by ciągle mentalnie przeżywać przegrywanie z czasów liceum czy studiów, czy zająć się teraźniejszością. Tzn przegryw ma taki wybór, bo Chad jak wpadnie to nie ma czasu musi zapieprzać na alimenty bo inaczej do ciupy pójdzie xD
@Danzinger: jest jeszcze inny wariant tzn Waldek po studiach dostaje dobrą prace buduje dom ma żonę i dzieciak w drodze ale NO COŻ
okazuje się ze dziecko nie jest jego tylko Oskarka och Walduś to nie tak jak myślisz spotkałam sie z nim po latach nie wiedziałam jak sie to stało i wylądowaliśmy w łóżku ale wiesz nie ważne kto zalał ważne kto wychowa hihi co!?nie?! WIDZIMY SIE W SĄDZIE


po