Wpis z mikrobloga

@adzioq: Jak na kawałek gumki i fizeliny to chyba jednak dużo. Zwłaszcza, że ktoś może potrzebować takiej maseczki np. 25 dni w ciągu miesiąca (bo chodzi do pracy). 250 zł miesięcznie na maseczki jednorazowe to jest dużo.
@adiwlin: Możesz kupić wielorazowego użytku jak coś, nie musisz kupować jednorazówek

@czywamsienudzi: Były po 30gr ponieważ nie było pandemii XD Jak maja ci zmniejszyć skoro to nie rząd sprzedaje tylko prywatne osoby?
@adiwlin jeśli chodzisz do pracy potrzebujesz więcej maseczek ( trzeba je zmieniać co ok 1-2h ).
Polecam takie wielorazowego użytku (po każdym użyciu trzeba je wyprać i wyprasować) bardziej się opłaca.
Można też taka maseczkę zrobić samemu z bawełny. Jest pełno tutoriali na yt (nawet takich bez szycia)
Poza tym chodziło o zakrywanie twarzy więc szalik/ chusta też powinny być ok (pamiętając oczywiście o wypraniu po każdym użyciu).
@Caina: Kurde ja wiem, że można mieć wielorazowe i rozumiem że jest to bardziej ekonomiczne :D. Nie zmienia to jednak dalej faktu, że te 10 zł za maseczkę jednorazową to bardzo dużo i to było celem mojego komentarza. I tak, wiem czym jest popyt i podaż :p