Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjadlbym_kebaba:

Ty swoim wpisem zwaliłeś konia policji


pan p0licjant ci da mandat to możesz mu od razu possać fiuta


Twój poziom wypowiedzi rzeczywiście jest powalający, mógłbyś zostać świetnym mówcą.

Zostawiam ci tutaj definicję syndromu Sztokholmskiego, bo chyba próbujesz być mądrym, ale ci to coś nie wychodzi

Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może
@ZeT_: Oprawcą jest część policji, która teraz od nadmiaru uprawnień nęka obywateli, a ofiarą z syndromem ty i inni, którzy bronią działań policji za wszelką cenę choćby nie wiem co #!$%@?. Skojarzyło mi się to z ludźmi, którzy chwalili policję za zabicie paralizatorem tego ćpuna na komendzie. Chyba, że jesteś policjantem to idź spać, bo trzeba wcześnie wstać, żeby wyrobić normę mandatów za jazdę na rowerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjadlbym_kebaba:

żeby wyrobić normę mandatów z jazdę na rowerze


Jesteś tępy w Ch*j xD Nie wiem skąd to wziąłeś, ale nikt co nie będzie dawał mandatów za jazdę na rowerze

Dobranoc, nie chce mi się marnować czasu na kłótnię z trollem. Ty też lepiej idź spać, bo piwko same się nie wypije i patusy z osiedla też nie będą czekać.
@zjadlbym_kebaba:
Jeszcze raz, bo widzę, że próbujesz udawać, że czegoś nie widzisz

Ty swoim wpisem zwaliłeś konia policji

pan p0licjant ci da mandat to możesz mu od razu possać fiuta


Dlatego jesteś patusem i tyle w temacie

Screen z twojego źródła. Zostały ukarane osoby, które przebywały w parku czy na bulwarach, czyli w miejscach, które są w tej chwili zamknięte tępaku. Mandat ktoś dostał za to, że jeździł na rowerze po
źródło: comment_1586460303PP9XS5Nx3WReoTyg52TYfu.jpg
@ZeT_: Możesz się cieszyć jak to milicja ładnie ciśnie obywateli, możesz też mnie wyzywać, ale nic nie zmieni faktu, że te wasze mandaciki będą unieważnianie przez sądy, bo na szczęście konstytucja jest ważniejsza od widzi misie karakana z Żoliborza i i jego sług w niebieskim