Wpis z mikrobloga

@xyzzy: no tak, lepsza podstawa prawna to dziurawe rozporządzenia które można interpretować na 300 sposobów. Albo na gov.pl powinno być 100% info co można, czego nie można, albo mogą to zdjąć w #!$%@? bo jest dezinformacją dla obywatela
  • Odpowiedz
@Bartek4175: są na głównej stronie jako pytania i odpowiedzi, i widać że są aktualizowane bo dopisali tam zakaz przebywania w parkach i lasach. Więc wg mnie - nie
  • Odpowiedz
  • 0
A ja jutro jade auto zostawić na profesjonalne mycie i pranie chociaż nie muszę, ale chłop który robi to na codzień musi, żeby zarobić na życie.
  • Odpowiedz
@Bomfastic wszyscy trąbią ze rozdają mandaty na lewo i prawo a ja nie znam żadnej osoby która dostała mandat za 5k. Po prostu wysokość mandatu jest szokująca a gówno portale puściły plotę i wykopki jak zwykle łykają jak pelikany elita internetu #!$%@? jego mać a tfu robaki
  • Odpowiedz
@svickova no w końcu Wykopki trąbią ze rozdają każdemu a jakoś w pracy czy z podwórka jeszcze nie słyszałem żeby ktoś dostał albo miał kontrolę , oprócz artykułów ze stron typu natemat a ludzi żyją dalej robią zakupy jeżdżą w pole czy do lasu po drzewo, jadą autem i to nawet do innego miasta i kontroli nie ma xD ale panstwo policyjne kara "niewinnych"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bomfastic wszyscy trąbią ze rozdają mandaty na lewo i prawo a ja nie znam żadnej osoby która dostała mandat za 5k. Po prostu wysokość mandatu jest szokująca a gówno portale puściły plotę i wykopki jak zwykle łykają jak pelikany elita internetu #!$%@? jego mać a tfu robaki
@Mietla05: wszyscy trąbią, że jest jakiś koronawirus, a ja nie znam żadnej osoby chorej. Po prostu skala pandemii jest szokująca a gówno portale puściły
  • Odpowiedz
@wurst: Już chyba wiem o co chodzi. W tym górnym przypadku chodzi o wykonywanie czynności zawodowych, czyli jak jesteś mechanikiem to możesz zmieniać opony, mandatu za to nie dostaniesz. Ale jak już jesteś klientem który przyjechał do tego mechanika zmienić opony, to mandat się należy bo można było z tym poczekać.

Rozwiązanie: właściciel warsztatu może na szybko zawrzeć umowę zlecenie z klientem i zlecić mu dopilnowanie pracownika przy zmianie opon. Trochę
  • Odpowiedz