Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki poradźcie. Oglądam sobie dwa telefony:

Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-7-4-64-gb-czarny.bhtml

Xiaomi Redmi Note 8T 3+32 https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-redmi-note-8t-3-32-blue-xiaomi.bhtml

Pomijając mniejszą pamięć w 8, który byłby lepszy? Czy patrząc się na więcej ramu i większą pojemność 7 nie popełnię błędu? Czy w 8 jest coś co przeważyłoby na jego kożyść? Bo na moje laickie spojrzenie 7 nie dość że tańsza, to i lepsza. Ma ktoś któryś z tych telefonów?

#xiaomi #redmi #redmi7 #redmi8 #note #telefony #smartfony #smartfon #kiciochpyta
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: Note 8T ma ogólnie bebechy mocniejsze, aparaty lepsze i pewnie nieco dłużej będzie aktualizacje otrzymywał. Raczej też nie będziesz potrzebował 64gb pamięci bo jest slot na kartę micro SD. Ja bym wziął właśnie 8T no chyba, że ogranicza cię budżet lub nie chcesz płacić tyle za telefon który jest tylko trochę lepszy
@Silimarillo: za 800zl kupisz w oficjalnej dystrybucji redmi note 8t w wersji 4/64.
Twoje linki sa srednie, bo obu tych telefonow nie zamowisz online, co najwyzej w sklepie stacjonarnym, ktore:
1. Sa zamkniete bo wirus
2. Euro w ten sposob sprzedaje telefony z wystawek, po zwrotach, a czesto gesto nawet ich w danym sklepie nie ma, a firma liczy ze jak juz pojdziesz to wezmiesz co jest.

Teoretycznie powinno sie brac
@Silimarillo: Zdajesz sobie sprawe ze RN7 ma juz ponad rok a w przypadku Srajomi to juz wlasciwie konczace sie wsparcie?
Czemu je rozwazasz zamiast tej motki tak z ciekawosci? One Action = czysty Android bez gownonakladek co sie przelozy na szybkosc dzialania i baterie, program Android One = gwarancja comiesiecznych poprawek bezpieczenstwa przez 3 lata i 2 duze aktualizacje Androida,w przypadku Ksiaomi roczne telefony to juz jest wlasciwie prehistoria z konczacym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: Honor to Huawei a Huawei to syf po prostu: brak jakiegokolwiek wsparcia, syfiasty system, obecnie problemy z Google. Już lepiej Xiaomi Note 8T albo wspomniany tutaj Moto One Action o ile pasuje ci tak długi ekran.
Zdajesz sobie sprawe ze RN7 ma juz ponad rok a w przypadku Srajomi to juz wlasciwie konczace sie wsparcie?


@k3lt: kolego ja wiem ze ty jestes antyfanem xiaomi i wpierdzielasz sie praktycznie w kazdy wpis. Ale blagam cie, pisz chociaz czesciowa prawde, nie wiem w jakim celu klamiesz i co toba kieruje. Ale celowe wprowadzanie w blad jest bardzo slabe.

Modele redmi note maja wsparcie powyzej 2.5 roku.
W czerwcu biezacego
@k3lt: obecnie mam Xiaomi Redmi 6 i nie zgodzę się że wsparcie tylko rok, bo mam go bez mała 2 lata i cały czas jest wspierany. Zmyliły mnie te dziwne ceny na euro, po prostu myślałem że może warto dla różnicy w cenie wsiąść starszy model. Motorolli nie chcę bo dwoje znajomych kupili jakiś czas temu smartfony tej marki i klęli je wniebogłosy. Jeden cisnął nim na koniec o ścianę, ponoć
@Silimarillo: Caly czas jest wspierany, tzn. dostajesz aktualizacje Androida? Czy nic nie wnoszace aktualizacje MIUI? Bo dodawanie nowych tapet, dzwonkow i zmienianie wygladu interfejsu to zadne wsparcie.
Redmi 6 zaczal na Androidzie 8 i dostal 1 duza aktualizacje, czyli dokladnie tak jak napisalem. To samo bedzie z Note 8T, dostanie Androida 10 i na tym sie skonczy.

@PurpleHaze: Redmi Note 7 - premiera w 1 kwartale 2019 roku, ostatnia aktualizacja
@PurpleHaze: Dla Mi A3 (czyli dla telefonu w programie Android One) wypuscili Andka 10 doslownie pare dni temu, jak juz jest wlasciwie premiera 11 za rogiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego wypuszczali i wycofywali ja 3 RAZY bo byly powazne bledy, Srajomi nie zasluguje na jakikolwiek szacunek, pozdro.
@k3lt: redmi dostaja jedna aktualizacje bazy androida, mi dostaja dwie to jest jasna polityka xiaomi i oni sami o tym informuja.
Ale aktualizowane jest miui, ktora jako nakladka zwiera sporo rozwiazan z kolejnych wersji androida, mimo ze podstawa jest juz starsza. W rn7 bety dostaja juz a10 od poczatku marca, ale to jest dev rom wiec jeszcze troche czasu do stable potrzeba. A miui 11 czyli duza aktualizacje dostal na przelomie
@PurpleHaze: AOD dla IPS'a ktorego nikt z IQ powyzej 10 nie wlaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciemny motyw to jest standard w wiekszosci nakladek, nic tu wiecej nie widze poza bloatwarem w postaci preinstalowanych aplikacji na dodatek z reklamami ktore kazdy myslacy czlowiek odinstalowuje/wylacza + nowe dzwieki czyli dokladnie to o czym pisalem wczesniej.
@k3lt: czyli tak jak myslalem, nie masz :)
Jesli to sa jedyne zmiany ktore wg ciebie wprowadza miui11 no to coz, nie mamy o czym rozmawiac.
Tylko dziwi mnie, ze z uporem maniaka wypowiadasz sie o czyms o czym nie masz pojecia.

Przywyklem do twoich wrzutek we wpisach, gdzie ktos wymaga uber baterii nieszczesnego sharpa. Prywyklem do krytykowania w czambul xiaomi za to ze istnieje. Ale skoro twierdzisz ze miedzy miui10