Wpis z mikrobloga

Piszę z pytaniem: mam xiaomi mi5, pewnie sporo osób z mirko go miało, bo to były flagowiec. Na co się przesiadaliście teraz i jakie są wasze opinie? Szukam małego telefonu, może ktoś z was miał porównanie z mix 2s? Zależy mi na kompaktowej obudowie, szybkości, dobrym aparacie i GPS.

#xiaomi #miui #mi5 #mix2s #telefony
  • 13
  • Odpowiedz
@jogo: przesiadłem się na iphona 5s i byłem mega zadowolony, mi5 to zdecydowanie najgorszy telefon jaki kiedykolwiek posiadałem. Ale rozumiem, że w 2020 pewnie 5s już nikogo nie interesuje, więc mogę ci powiedzieć że kolejnym telefonem był OnePlus 6, którego używam do dziś i nawet teraz mogę polecić. Dalej jest szybki, zdjęcia z gcam wychodzą całkiem okej, gps to dzień do nocy w porównaniu z mi5. Jedynie kompaktowy nie jest.
  • Odpowiedz
@jogo: Mam Xiaomi Redmi K20Pro jest super.
W Europie się to nazywa Mi 9T Pro.
Wersję bez Pro ma kolega i jest też nieźle.
  • Odpowiedz
@jogo a może Samsung s10e? Sam się nad nim zastanawiam i to chyba jedyna sensowna opcja przesiadki z MI5. Wielkościowo podobny, parametry w miarę ok. Ja mam uprzedzenia do Samsunga i przywykłem MIUI więc u mnie nadal MI5 śmiga, ale ząb czasu już na nim niestety widać :/
  • Odpowiedz
@jogo: ja przesiadłem się na Mi9 i przyzwyczaiłem się do wielkości. No ale fakt, jakby miał z pół cala mniej to byłby idealny. Mogę Ci polecić od siebie Mi9 SE i S10e
  • Odpowiedz
@eNse: @poCoWamMojNumerTelefonu: mi9, OnePlus 6 mają dobre parametry, ale gabaryty nie do końca i w dodatku to wcięcie w ekranie: jak to #apple wypuściło to w necie/na tagu było tyle śmiechu.

@Przegrywhere: Producenci powoli (od wielu lat) przyzwyczajają nas do coraz większych ekranów. Wiadomo, że głosujemy portfelem jakie urządzenia będą produkowane. Jednak narracja jest taka, że ludzie chcą coraz większych telefonów Xd.

@Dpdp: tak to ciekawa propozycja jeżeli
  • Odpowiedz
@jogo: przesiadłem się z mi 5 na mi 9 se i nie żałuję
Minusy aparat nie jest dużo lepszy , trzeba się przyzwyczaić do amoleda z ips
Plusy bateria , wydajność , duży wyświetlacz

Ogólnie nie żałuję
Nie chciałem kupić patelni
Myślałem na s10e od Samsunga ale wybrałem mi 9se i j.w nie żałuję
  • Odpowiedz