Wpis z mikrobloga

Przed chwila wróciłem z biegania i mijał mniej na drodze osiedlowej patrol policji, który był od mnie na 2-3m. Popatrzyli i pojechali dalej. Wszystko zależy co „pan władza” ma pod kopuła. #bieganie #rzeszow
  • 10
  • Odpowiedz
@d4m0n: pewnie dlatego, że ich nie prowokowałeś, obrażałeś itp. Dziwnym trafem wszyscy nagrywający zaczynają nagrywać po kilku minutach, pewnie na początku pyskowali itp. więc policjant się #!$%@?ł w takich okolicznościach. To też są ludzie :)
  • Odpowiedz
@d4m0n Jak w każdym zawodzie, są ludzie, których powinno się ozłocić za to jak wykonują swoją pracę i tacy, o których nie można dobrego słowa powiedzieć.

Warto jednak dodać, że jak wszystko jest ok to nie chwalimy, ale jak coś nas wkurzy to często wypowiemy negatywną opinię. Dlatego zawsze słyszy się więcej złego ;)
  • Odpowiedz
@Nattieskka: to od ludzi zalezy, dziwnym trafem wiele razy mialem do czynienia z policjantami i zawsze szlo sie dogadac ale nie na zasadzie wymadrzania sie i pozowania na prawnika geniusza ale na rozmowie jak "chlop z chlopem". Jak ktos prowokuje to potem dostaje mu nalezne a pozniej placze ze sie na nim znecaja i pozuja na ofiare.
  • Odpowiedz
@arkadi2020 z policją idzie się dogadać. Miałem raz taką sytuację nie zdążyłem wyhamować i w centrum miasta w środku dnia wjechałem rowerem na zmieniającym się świetle na czerwone na skrzyżowanie. Dokładnie to słońce trochę tak raziło, że swiatło zobaczyłem w ostatniej chwili XD. Miałem pecha, że w okolicy była nieoznakowana policja. Włączyli syrenę co najlepsze nie zorientowałem się że to o mnie chodzi i pojechałem kawałek dalej. Zapytali wprost co ja wyprawiam.
  • Odpowiedz
@d4m0n: Ja od tyogdnia codziennie smigam rowerem.
W tym czasie mijalo mnie z 10patrolow policji. Zero reakcji.
Po prostu najgorzej jak sie trafi na ideolicznego służbiste albo buca ktory leczy swoja kompleksy przez posiadana "wladze".
  • Odpowiedz
@d4m0n: Do mnie podczas ostatniego biegania podjechali nieoznakowanym. Zapytali tylko dokąd zmierzam i prosili żebym na siebie uważał. Możliwe, że tak postępuje większość, a medialnie nagłaśniane są te przesadne reakcje.
  • Odpowiedz