Wpis z mikrobloga

Mam dziwny problem. Co kilkanaście, kilkadziesiąt sekund łapię freeze na 2-3 sekundy. Odbiera to całą przyjemność z gry.
Problem występuje tylko w kampanii, online i warzone chodzi bez problemu. Jedyne co zauważyłem, to wtedy kiedy łapie freeza,
"czas procesora" skacze z 6ms na 60-90ms. Jest na to jakiś fix? Bo chciałbym sobie pograć tą kampanię XD
#cod #callofduty #modernwarfare #warzone
  • 14
  • Odpowiedz
@HaPPe: popatrz w menadzerze zadań czy nie masz jakiegoś procesu uruchomionego który "zżera" procesor, u mnie tak ostatnio było, jakieś dziadostwo przez przypadek zainstalowałem przy okazji robienia vpna i mi 50% mocy procesora zjadało.
  • Odpowiedz
@HaPPe: msi afterburner. Masz tam wykres gpu cpu i zużycia ramu oraz pamieci karty graficznej. Tego ostatniego na wysokich teksturach i 1440p jest 10gb.
  • Odpowiedz
@Makalakafa: ja mam gamingowego laptopa z RTX 2060, 16GB Ram dokupiłem 2666 do tego SSD 970 Evo Plus i też mam ściny w menu co kilka sekund a na dłużej jak jestem np w zbrojowni i mi znajduje ludzi. W momencie pojawienia sie ich w lobby jest freeze. FPS w menu 130 a w grze 120 i nic nie zrobisz. Gówno gra i tyle.
  • Odpowiedz