Wpis z mikrobloga

Czy płatne połączenie z obsługą klienta jest w ogóle legalne? Mam kupione pakiety nielimitowanych połączeń nie po to, aby płacić jeszcze za to, żeby wyjaśniać dlaczego dostaję spam od #play , na którego otrzymywanie nie wyraziłem zgody.
#telefonia
  • 16
  • Odpowiedz
@Ranger: jak chcesz za darmo to dzwoń na +48 22 150 05 00
To numer dla Play Formula Stacjonarna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dla normalnych klientów wchodzi jako połączenie na warszawski numer
  • Odpowiedz
@Ranger: połączenia telefoniczne z Obsługą Klienta są płatne, nie jest to jednak jedyna droga kontaktu z nami. Jeżeli zależy Ci na szybkim i bezpłatnym kontakcie z konsultantem, napisz do niego na czacie w aplikacji Play24, dostępnym w zakładce "Pomoc". Tą samą drogą możesz wycofać zgodę marketingową, na otrzymywanie informacji o ofertach, jeżeli ich sobie nie życzysz. Pamiętaj, że w takiej sytuacji, nie będziesz otrzymywał również informacji o promocjach i ofertach specjalnych.
  • Odpowiedz
Tą samą drogą możesz wycofać zgodę marketingową, na otrzymywanie informacji o ofertach, jeżeli ich sobie nie życzysz. Pamiętaj, że w takiej sytuacji, nie będziesz otrzymywał również informacji o promocjach i ofertach specjalnych.


@play_polska: a nie możecie dodać tej opcji rezygnacji ze zgód na play24? Dlaczego mogę tam wycofać większość zgód, ale na marketing emailowy muszę się kontaktować z konsultantem? Dlaczego informacji o tym nie ma na stronie ze zgodami?
  • Odpowiedz