Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: #!$%@?, pamiętam jak InPost odpowiadał wtedy za wszelkie przesyłki sądowe i urzędowe. Ja #!$%@?ę, jechałem po listy z sądu na jakieś #!$%@? na drugim końcu miasta, żeby je odebrać od jakiejś Grażyny w jakimś sklepie obsranym gównem "pod Romanem".

Niewiele ma to wspólnego z nostalgią, #!$%@? tramwajami z ośmioma przesiadkami zawsze kojarzyło mi się źle.
@multikonto69: a ja myślę, że to nie do końca wina inpostu, że listy sądowe i urządowe muszą być wysyłane w formie potwierdzanej. Normalny obywatel chce odebrać taką wiadomość, a tylko cwaniak będzie się uchylał od przyjęcia przesyłki i i tak nigdy jej nie odbierze. Wystarczą wiadomości z elektronicznym potwierdzeniem na epuapie albo nawet zintegrować to z aplikacjami bankowymi, bo #!$%@? czemu nie. Zaczynami trzecie dziesięciolecie XXI wieku #!$%@? ich mać.

A
@Lapidarny: genialny patent jak walczyć ze sztucznym ograniczaniem wolności rynkowej.


@l0h-s: Sztucznym ograniczaniem wolności? Ale wiesz, że tę wolność ograniczono żebyś za list płacił taniej? Poczta Polska musi dotrzeć w każdą dziurę w kraju, chociażby trzeba było jechać 30km z jednym listem. Nie opłaca się to więc państwo wymyśliło monopol. Zgadnij po co? Ano po to żeby jak najmniej do tego dopłacać. Jak będzie jeden operator to w mieście zarobi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A inpostowi pomimo ruchania w dupę kurierów życzę wszystkiego najlepszego, bo odbieranie przesyłek z paczkomatów jest czystą przyjemnością w porównaniu do #!$%@? listonoszy PP.

@sing:

Przesyłki z PP też można odbierać w paczkomatach (smart box czy jakoś tak).