Wpis z mikrobloga

Mireczkowie z #gryfabularne szukałem i znalazłem. Może komuś też się przyda, więc się dzielę:

Tutaj do ściągnięcia udostępniony za darmo fanowski podręcznik do rpg w settingu #adventuretime na bazie 4 edycji DnD.
Wygląda na fajną rzecz do wprowadzenia młodzieży w świat turlania kostkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rpg #dnd #dungeonsanddragons #poranaprzygode
w.....y - Mireczkowie z #gryfabularne szukałem i znalazłem. Może komuś też się przyda...

źródło: comment_1586686301SzLHkv7JpXoAokfFLo30fP.jpg

Pobierz
  • 6
@TrueGrey: Oj tam. Potrzebowałem tego głównie ze względu na opracowanie settingu, żeby nie musieć siedzieć godzinami na Adventure Time Wiki i adaptować wszystkiego samemu. Jako bebechów i tak zamierzam użyć 3.0e, bardzo okrojonej na potrzeby zupełnych laików, młodszych graczy czy różowych pasków ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wezowy: Byłbym skłonny przypuszczać, że jakoś ogarną i bez uproszczeń. 3.x ma dużo zasad i mechaniki, ale nie są one skomplikowane, wszystko działa na dość prostych podstawach. Inaczej niż w poprzednich edycjach, gdzie różne mechaniki stanowiły raczej luźno związane ze sobą hmm "mikrogry" i korzystały z różnych kości i zasad.