Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodSafeTheQueen:
No bo jeszcze jakbyś miał jakiś wybór to rozumiem pytanie, ale kurde...

mirki, muszę kupić tylną lampę do passata - polećcie - lewą czy prawą


W alumulatorach tej klasy nie ma jakiegoś szoku cenowego między markowym suchoładowanym AGMem, a ołowianym gównem z bazaru niewiadomego pochodzenia.
@GodSafeTheQueen: I weź koniecznie reklamuj, jechać ich. A na przyszłość pamiętaj, że jak akku stoi nawet w ciepłym to i tak raz na dwa-trzy tygodnie trzeba go doładować. Ze swojej strony polecam wspomnianą Yuasę (ale oryginalną! Jak ceny na stronach sklepów motocyklowych są w okolicy 400, a na allegro 200, to nie łap się na to) a drugi w kolejności Exide.
@rudziaczeq: @wojtoon:
Dobra zamawiam Vartę tak sobie zażyczył przyszły właściciel moto. (bo idzie na sprzedaż)
Teraz mam inne pytanie, bardziej skomplikowane. A kompletnie się na tym nie znam.
Mam jeszcze dwa podobne motocykle Hyosung GT650 i zapewne nie raz pojawią się jakieś poblemy z aku.

Czy polecicie jakiś niedrogi prostownik/ładowarkę? Mam samochodowy starter ale to się nie nadaje.

Jakiś taki Oxford się nada? OXFORD OXIMISER 900 / 901
https://allegro.pl/oferta/prostownik-motocyklowy-oxford-oximiser-900-901-6704178472
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GodSafeTheQueen:
Odradzam. Tak samo jak boscha bo sypią się.
W ładowarkach automatycznych liczy się tak naprawdę CTEK, ale to trochę kosztuje więc w drugiej kolejność polecam włoską DECA. Bodaj stef-pol robi też ładowarki, ale to jest prosty sprzęt bez żadnych trybów pracy.