Wpis z mikrobloga

Hej.
Jakiś protip dla faceta z młodym wyglądem? :D Mam 26l, a wnioskując po opiniach kobiet na fotkach i via real wyglądam na max 22-23, czasem nawet słyszę że 18 :D Trochę słabo zwłaszcza że kręcą mnie bardziej kobiety w moim wieku bądź starsze. Teoretycznie powinienem się cieszyć, bo za kilka lat dalej będę miał młodą mordkę, ale wkurza mnie fakt że kobieta dowiadując się ile mam lat stwierdza potem, że będzie przy mnie staro wyglądać i zwykle jest The End :D Może też ma na to wpływ, że jestem dość szczupłą osobą, jednak tutaj już zmieniłem pewne rzeczy. Wskoczyły regularne treningi i masa trochę poszła do góry, ale i tak na to potrzeba czasu. Zdecydowanie większe zainteresowane mam od kobiet od 18-22, ale niestety trafić na coś rozgarniętego jest trochę skomplikowane, a z rówieśniczkami bądź takimi +/- rok myślę, że lepiej mi się rozmawia i jakoś ta rozmowa jest bardziej merytoryczna. Szukam dziury w całym?
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@qwerty333: Zrob troche miesni i rzezby na silce. Dodatkowo wraz z treningiem silowym wzmozy sie produkcja testosteronu. Dobrze umiesniony 20 latek wyglada na 30 latka, zadbany i wysportowany 40 latek wciaz wyglada na 30 latka.
Marzeniem każdej kobiety 35-45 jest młody chłopiec, a że nie wypada dawać szpary 16 latkowi to masz pierwszeństwo
@banjo: Właśnie coś czuję, że mogę podzielić jego los :D
@Kalafior_Krzys_2: Nie chodzę w bluzach jeśli o to Ci chodzi ;) W mojej garderobie przeważają koszule i w nich chodzę dość często. Korpo wymaga :)
@wzdryngiwacz: Nie wiem. Często po prostu słyszałem, że jestem szczupły ale to jest związane z genetyka, bo kilka osób w mojej rodzinie też tak ma, dodaj do tego chudy kościec i masz odpowiedź :)
@qwerty333: Możesz być chudy/szczupły a mieć duży poziom tkanki tłuszczowej. Jak ćwiczysz to na pewno olej gainery. Bo nimi się tylko zalewasz. Używaj tylko odżywek białkowych.

Ja przy 30 lvl sam mam młodą twarz. Brak zarostu na policzkach. Zacząłem ćwiczyć w systemie GVT plus codziennie w ogrodzie spacer farmera i poprawa postury (bo miałem odstające łopatki). No i sporo przytyłem i zjechałem z sadła zwłaszcza na twarzy. Przy 176cm mam 81kg.
@wzdryngiwacz: Nie ma czegoś takiego jak facet, któremu nie pasuje zarost, no chyba, że jest słaby. Jak mam zarost, to nawet dają mi ten mój oryginalny wiek, ale jak się ogolę, to odejmują mi 6, 7 lat i pytają gdzie moja mama i czemu chodzę sam.