Wpis z mikrobloga

Myślę, że bez cienia wątpliwości można napisać, że paragon, który wczoraj pokazały #wiadomosci #tvpis wystawiony na Kaczyńskiego, został spreparowany na potrzeby propagandy.
- nr paragonu zaczyna się od FV... (jak faktura vat)
- jest to pierwszy paragon w kwietniu (wystawiony 10-go) - bardzo słaby miesiąc
- na paragonie jest pesel Kaczyńskiego - kto wystawia paragony z peselem?
- stawka vat na wieńce pogrzebowe wynosi 8% a nie 23%

#propaganda #neuropa #bekazpisu
FlasH - Myślę, że bez cienia wątpliwości można napisać, że paragon, który wczoraj pok...

źródło: comment_1586843871IYBLJvlbJHkqklUuf6yGqk.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
A do reszty poza stawką VAT się odniesiesz czy już nie ma za bardzo jak tego wybronić?


Z łatwością. Zwłaszcza w kontekście "braku wątpliwości" opa. Nie ma prawnej regulacji sugerującej od czego ma się zaczynać nr paragonu, jestem gotów uwierzyć, że to jakaś zaprzyjaźniona kwiaciarnia, która nie za bardzo miała ruch w dniach ograniczeń w przemieszczaniu się, z peselem to nie wiem, również nie jest to nielegalne. Coś jeszcze, bo muszę robić
  • Odpowiedz
@FlasH: Każdy tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zawsze jak bułki kupuje czy coś to biorę paragon na PESEL. Bialo-czerwoni zbierają paragony

Dodatkowo co za uczciwy prywaciarz! Sam sobie podniósł stawkę VAT aby wspomóc państwo w czasie kryzysu. Brawo!

Niestety lewactwo umie tylko szkalować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Timmy_Turner:

Jaką rozkoszną małą amebą umysłową jesteś ()

Nawet jeśli paragon byłby sfałszowany, jaką to czyni szkodę na rzecz Skarbu Państwa? I ten pseudourzędniczy, pozbawiony składni bełkot, żeby urzędnik się nie domyślił, że masz 14lat xD

"zwracam się z powiadomieniem" xd

"znacznie zawyżona niż przeciętna cena"

"podejrzenia odnośnie manipulacji" xD

"dodatkowo widnieje "Paragon nr FV", gdzie przedstawia paragon jako fakturę" - potężne wykroczenie skarbowo-karne,
  • Odpowiedz
  • 1
@FlasH a śmiali się ze Inowrocławiu wystawiali podobne faktury w aferze fakturowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale swoją drogą 8% byłoby z usługą a za same wieńce 23% jest legitne.
  • Odpowiedz
Na ten moment vat powinien być odprowadzony, jeżeli nie został to sprawą powinien się zająć odpowiedni organ.


ale to kto to fałszował? Kaczafi? Kwiaciarnia? TVP? Jak Kaczafi albo TVP, to kto powinien zapłacić VAT? Kwiaciarnia? To ja zacznę masowo fałszować paragony na twój nick i się do końca życia nie wypłacisz. xD

z kim ja tutaj gurwa siedzę xD

@Timmy_Turner:
  • Odpowiedz