Wpis z mikrobloga

@marcin-konietzki: No nie wiedzą co napisali bo pisali to na kolanie, te ich coraz to nowsze rozporządzenia idealnie obrazują obraz przygotowania rządu do epidemii.
Państwo Polskie nie było ani trochę przygotowane na to co ma nadejść (stąd wyprzedaż masek bo termin ważności się kończył, jakby nie można atestu zrobić na kolejne lata) no i te rozporządzenia, to że panuje tam taki bałagan to efekt tego przygotowania rządu i tego że rząd
No nie wiedzą co napisali bo pisali to na kolanie


@andrzej-roman: Oczywiście, że pisali na kolanie, ale z punktu widzenia prawnika mogę Ci powiedzieć, że treść paragrafu odnoszącego się do nakazu zakrywania twarzy została celowo w ten sposób skonstruowana ze świadomością jej skutków. No chyba, że została napisana przez kogoś kto prawnikiem nie jest. Innej opcji nie widzę, no chyba że mają ograniczonych umysłowo adwokatów. Każdy podrzędny adwokat będzie znał skutki
@Misticmac: Dokładnie, dziś jadąc stwierdziłem, że świadomie będę łamał taki przepis dla dobra mojego i innych uczestników ruchu. Nie mogę mieć maseczki prowadząc samochód, bo okulary parują.