Wpis z mikrobloga

@szyfraplus: no bo tak jest, 45 min sobie siedzenia (zależy na jakich przedmiotach i jaki nauczyciel, bo są tacy co przepiszcie książke do zeszytu ja sobie kawe dopije), 2 dni weekendu, nie wspomne ile wakacji (chyba 55 dni wolnego w roku), czkeoladki na koniec roku, kwiatki, prezenty itp i nie mów że tak nie jest ;)
@szyfraplus: Jakie to irytujące, ta nienawiść jest podsycana raz w jedną, raz w drugą stronę, a to że zarabiają grosze, a to, że za dużo. Na pewno nie zarabiają najniższej krajowej, bo nikt za taką pensję by się nie zgodził pracować. Założę się, że na dżemik im wystarcza, ale to chyba dobrze, należy im się.
@aniu_ta: @Tedohadoer nie chodzi już nawet o sprawę nauczycieli, ale ten artykuł ewidentnie zieje nienawiścią. Poza jeśli juz ponownie o tym mowa to podkreślam, że ja w 2007 r na cały etat w LO jako nauczyciel(bez mgr jeszcze, ale z przygotowaniem)miałam 700zł!!podwyżki były niezbędne! teraz po mgr na 19h mam 2k na rękę więc proszę dajcie sobie spokój. A czekolady dostałam 2, na koniec roku i tonę kwiatów fakt, ale mam
@szyfraplus: za 19h tygodniowo 2k na rękę to nie mało, czyli tak jakby 2k za pół etatu, a nauczyciel w LO to chyba mniejsze zło niż w takiej gimbazie, gdzie można dostać zawału i depresji :P ?
@8211: mówiąc, że mamy 30 dolców za godzinę? "Połowa nauczycieli zarabia już o 50 proc. więcej niż wynosi średnia krajowa," "podwyżki nie poprawiają jakości kształcenia" "ze średnią pensją 5 tys. zł brutto" właściwie, to cały artykuł musiałabym skopiować. Serio nie widzisz tego? Może ja już tak personalnie to odbieram...=/

@Logan00-nie będę się rozdrabniać i opisywać wszystkiego, fakt i tak jesteś w szkole musowo 30 h: okienka, dyżury, karciane. Poza to teraz