Wpis z mikrobloga

Siostra poprosiła mnie o pomoc w aktualizacji telefonu #xiaomi Redmi 2, niestety ja nie mam o tym pojęcia. Potrzebna jest trochę wyższa wersja #android bo nie instalują się jej wszystkie potrzebne aplikacje. Zrobiłem research i telefon ma od nowości na pokładzie MIUI Polska na Androidzie 4.4.4 (szczegóły na screenie), a po restarcie telefonu włącza się "TWRP". Niestety instrukcja aktualizacji na stronie Miui Polska dotyczy telefonów z Androidem >5. Czy w przypadku tego telefonu wystarczy że wrzucę do pamięci rom HM2XWCPro (telefon w wersji 2014817, na forum znalazłem że podejdzie rom do 2014811) i w tym TWRP wybiorę go do instalacji? Czy jest z tym więcej zachodu? I czy przy okazji tego procesu robi się z automatu wipe danych?
Pobierz czlowiekboruta - Siostra poprosiła mnie o pomoc w aktualizacji telefonu #xiaomi Redmi...
źródło: comment_15868990136Hyi0vgbKJiMFp0jQ52xca.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiekboruta: ręczne wrzucanie ROMow to nie taka prosta sprawa. Wipe musisz zrobić sam. Najlepsze, że jak nawet nie zrobisz z telefonu cegły, to jest duża szansa, że coś nie będzie działało.