Wpis z mikrobloga

@Lndr9:
Mam problem z pewną kobietą:) sytuacja wygląda tak, ze od dwóch miesięcy utrzymuję dość dziwną relację. Dokładnie wygląda to tak, na początku znajomości był dość szybko seks i wszystko było mniej więcej ok czyli milo i przyjemnie, a właśnie o to mi chodzi. W międzyczasie straciłem pracę i od tego momentu zaczęły się problemy:) Oznajmiła mi, ze to wszystko nie ma sensu, nie ma chemii, bla bla bla itd. Moja reakcja na to była następująca "ok jak tak to tak" wiadomo jak to jest z tymi kobietami (tak naprawdę nie wiadomo:)) Myślałem, że to się tak skończy i będzie spokój. Ona jednak cały czas inicjowała kontakt i w dalszym ciągu się spotykaliśmy i spotykamy do dziś. Gdy się spotkamy u mnie lub u niej jest wszystko oprócz seksu xD. Ustaliliśmy, że na najbliższy czas ze względu na obecną sytuację będziemy się tak spotykać, w zasadzie to ona ustaliła, a ja na to przystałem ponieważ ją lubię. Męczę się gdy razem jesteśmy i nie mogę z nią tego zrobić, juz próbowałem różnych sposobów i nie da rady. Ta sytuacja jest tak dziwna, ze po prostu nie wiem co robić dalej i proszę was o rady i pomoc.
#rozowepaski #niebieskiepask #przegryw #przemyslenia #seks #zalesie #blackpill #zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow
  • 8
ś. Gdy się spotkamy u mnie lub u niej jest wszystko oprócz seksu xD. Ustaliliśmy, że na najbliższy czas ze względu na obecną sytuację będziemy się tak spotykać, w zasadzie to ona ustaliła, a ja na to przystałem ponieważ ją lubię. Męczę się gdy razem jesteśmy i nie mogę z nią tego zrobić, juz próbowałem różnych sposobów i nie da rady. Ta sytuacja jest tak dziwna, ze po prostu nie wiem co
W międzyczasie straciłem pracę i od tego momentu zaczęły się problemy


@Lndr9: Wątpie żeby to miało wpływ. Bardziej twoja reakcja na to. Albo pokazałeś slabość i sie żaliłeś albo coś innego jej nie pasuje. Najlepiej nie inicjuj niczego, opowiadaj o nowych znajomościach, nie bądź nachalny - jak ona zauwazy że masz #!$%@? i jesteś twardy i nie jesteś zdesperowany (pokazesz siłe psychiczną) to seks wróci.