Wpis z mikrobloga

Mirki, takie pytanie - przyszedł mi dzisiaj nowy tv zakupiony w Media Expert - Philips 58PUS7304/12.
Niby z nim wszystko ok, ale zastanawiam się czy nie był on przypadkiem z jakiegoś zwrotu albo wystawy.
Pudełko jest trochę jakby "użytkowane", tzn. brudne, gdzieniegdzie pogniecone i co najbardziej mnie zaciekawiło, że górna część pudełka była tylko zalepiona zwykłą taśmą bezbarwną bez żadnych znaków, tj. np Philipsa/Media Expert.

Na samym tv i akcesoriach do niego nie widać śladów "palcowania" itp., ale też tv nie był wcale obklejony standardowymi taśmami czy też foliami z logiem producenta jak to zwykle się spotyka (ziomek ostatnio kupował np. Samsunga i tam tak miał), tylko małe żółte tasiemki w górnych brzegach telewizora i mała naklejka w dolnym prawym brzegu odnośnie wielkości matrycy itp. - która swoją drogą jest krzywo naklejona.

Ktoś ostatnio kupował podobny tv i może powiedzieć jak jego był zapakowany i czy był czymś oblepiony ?

#tv, #telewizory, #philips, #mediaexpert, #ambilight, #telewizor
  • 18
Na ekranie miałem naklejona naklejkę o klasie energetycznej, na dole była folia ochronna, może twój stał na wystawie sklepowej?
EDIT:
Jeszcze naklejka o tym jakie bajery ma była
@czarekfcb nie no to pewnie jest gitara, sam tv był w takim foliowym worku? Widać było na nim ślady otwierania? Akcesoria oryginalnie zapakowane w woreczki, czy wrzucone luzem? Jak wszystko pozamykane było, to nie masz się co martwić
@czarekfcb: Raczej powinny być plomby, ja przy głupim mikserze od Philipsa miałem. Dla pewności pisałbym do producenta/dzwoniłbym na infolinię mediaexpert. Wolałbym mieć pewność, jak już wyrzucam trochę kasy.

Przy okazji trochę z innej beczki, jestem ciekaw jak wrażenia? Myślę czy nie kupić podobnego 55PUS7334/12 czy LG 55SM8600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnubionekFan: tak to spoko, bawię się dopiero kilka godzin, ambilight robi robotę. Ciekawe czy Android nie zacznie mocno spowalniać po czasie.

btw gdyby rzeczywiscie był to tv ze zwrotów, co mogę w tej sytuacji zrobić? Muszą mi wymienić na full nówkę sztukę czy nic nie muszą?
@czarekfcb: Zawsze możesz zwrócić ze względu na niezgodność towaru z ofertą. W tym wypadku bym załatwił potwierdzenie od Philips Polska jak pakowane są ich telewizory fabrycznie. Nie miałem nigdy problemu ze zwrotami. Czasami towar nie przychodził, ale to kompletnie inny temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnubionekFan: no wlasnie nie wiem, skontaktuje sie moze z Philipsem. Zwrot na Media Expert z tego co widzialem kosztuje pare dyszek, chociaz mi to pewnie nie bedzie sie bardziej chcialo go spakować i potem czekać na nowy, chyba że jednak większy wezme :D
@czarekfcb:
Jesli tv był otwierany to widać gołym okiem ze taśma była zerwana i naklejona raz jeszcze, jeśli takich śladów nie ma to jest ok.
Teraz używa się tylko taśmy do zaklejenia górnej części pudełka. Kolejna rzecz ze na androidzie możesz sprawdzić liczbę przegranych godzin.
@czarekfcb: Też tak uważam. Szkoda mi dorzucać kolejnych tysięcy na polecanego przez wszystkich soniacza xf9005 65, a on i tak nie ma światełek ;)
Git, dzięki za opinię.