Wpis z mikrobloga

Miruny, nadawalem paczki przez taniejniebedzie, wszystko było spoko do czasu kiedy parę dni temu się nie przywalili do "błędów" w wymiarach i dalej klasyka doliczona opłata, obciążone saldo na ich stronie i teraz jeszcze spam na maila z wezwaniem do zapłaty, mogę to na spokojnie olać czy będą się przyzwalać jeszcze jakoś innymi drogami? Na szczęście saldo doladowywalem ze zlecenia na zlecenie więc suma summarum #!$%@? mi tylko 10 ziko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kurier ##!$%@? #taniejniebedzie #biznes
  • 2
@oskarn91: Olej to. Miałem to samo parę miesięcy temu - dzwonili kilka razy bo niwymiarowa paczka i chcieli dopłaty 400 PLN, powiedz Pani że może przekazać to do sądu i chętnie zapłacisz wtedy (będzie bredzić, że ona nie jest stroną, że przegrasz w sądzie, że zaakceptowałeś regulamin, że nie pokaże ci protokołu pomiarowego bo nie ma takiego obowiązku etc. - to wszystko bezpodstawne pierdoły i quasi-prawniczy słowotok, nikt cię nie skaże)
@PfefferWerfer: już się właściwie we wszystkim zorientowałem co piszesz no i ja mam fart bo się #!$%@? w złym momencie, kiedy wszystko co wysłałem już dawno dotarło do adresatów także wygryw ( ) no i właśnie jak przeczytałem tego ich maila z wezwaniem to już mi zaczęło walić #!$%@? z kilometra xD także dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)