Wpis z mikrobloga

Dobre wieści CMDR Mircy, fdev posłuchali ̶r̶a̶d̶ narzekań graczy i postanowili troszkę poprawić statystyki lotniskowców. Osobiście jednak się troszkę nakręcam, przynajmniej by się pobawić lotniskowcem w eksploracji. (Nawet jeśli za niego będę płacić kredytami z górnictwa). Więcej opowiada pan Obsydianowa Mrówka:
#elitedangerous
Keris - Dobre wieści CMDR Mircy, fdev posłuchali ̶r̶a̶d̶ narzekań graczy i postanowil...
  • 8
  • Odpowiedz
@Keris: Powinni zacząć od rebalansu zarobków. Przecież to nie ma sensu że jedna "profesja" zarabia kilka razy więcej niż wszystkie pozostałe. I muszą usunąć upkeep jako taki bo to bzdura jest. Nie chcę brać ślubu z grą tylko wejść sobie raz na kilka miesięcy, ograć nowe rzeczy i odłożyć na półkę, czekając na nowy update. Najlepiej nie tracąc przy tym 5+ kkk kredytów...
  • Odpowiedz
  • 0
@el009: Chyba nie takie było założenie upkeepu, żebyś teraz do gry nie wchodził (σ ͜ʖσ) .

Wielu nad tym płacze, ale nie sądzę by zrezygnowali z tego całkiem. Wydaje mi się że teraz jest to sensowne i ogarniając górnictwo da się spokojnie zarobić na rok naprzód na upkeep. Oczywiście zarobki z pozostałych źródeł powinny być adekwatne i tu w pełni się zgadzam. Film
  • Odpowiedz
@Keris: Najpierw nagrinduj 5 miliardów na lotniskowiec a potem jeszcze trochę na jego funkcje a potem jeszcze więcej na upkeep. Z opcją, że stracisz ten lotniskowiec nie grając zbyt długo. No chyba nie. Szczególnie, że Elite nie jest F2P. Mam nadzieję że gracze nie ustąpią i Frontier będzie musiał się ogarnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@el009: Wystarczy nagrindować 6- 7 miliardów i masz spokój na rok. Już mam prawie 5. Niemniej nie płakałbym jeśliby zrezygnowali z upkeepu. Abo choć lotniskowiec był WYŁĄCZONY z użycia i ZDESPAWNOWANY (by nie zaśmiecać gry jak to pisali).

  • Odpowiedz
@Keris: Wystarczy nagrindować 6-7 miliardów XD Ile to jest godzin kopania diamentów? Albo jeszcze lepiej, ile to jest godzin jako bounty hunter? Jako handlowiec? Gdyby był w lotniskowcu "tryb offline" w którym upkeep wynosiłby 0 kredytów i w razie jak zapomnisz się zalogować a skończy się kasa to lotniskowiec sam w niego przechodzi zamiast dać się pociąć na żyletki to również byłbym przeciw mechanice upkeepu ale nie czułbym się obrażony. A
  • Odpowiedz
@Keris: No w tej chwili niewiele mają sensu. A gadanie że będzie można na nich zarabiać handlując z innymi graczami albo oferując im naprawę/tankowanie to jedno wielkie XD Jedyny pożytek na teraz taki, że masz wszystkie swoje statki i moduły w jednym miejscu i możesz to sobie dowolnie przerzucać po galaktyce. Warto? Zdecydowanie nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@el009: A ja jak pisałem spróbuję. Niemniej marudzenia dają efekt więc może coś jeszcze wskóramy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz