Wpis z mikrobloga

Hej, czy mógłby mi ktoś przypomnieć co dzisiaj LGBT ma w planie?

Zazwyczaj w czwartki niszczymy małżeństwa ale w związku z epidemią nie wiem czy nie przerzucić się na promowanie stosunków homoseksualnych.

te naklejki nie odnoszą się do ludzi, tylko do ideologii jaką wyraża tęczowa flaga (afirmacja stosunków homoseksualnych, zniszczenie pojęcia małżeństwa, rodziny, płci, rewolucja seksualna bez żadnych zahamowań)

Twierdzenie że nie ma czegoś takiego jak ideologia lgbt to wyraz kompletnego wewnętrznego mentalnego zaorania. Czyli że ruch lgbt jest bezideowy? O nic mu nie chodzi? Nie ma żadnych postulatów? Każdy program działania (a ruch lgbt taki program wdraża) wynika z przyjętego światopoglądu, czyli ideologii.


https://www.wykop.pl/link/5452011/wolnosc-slowa-w-polsce-pora-na-zmiany-jak-to-wyglada-w-usa/

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #teczowepaski
  • 6
@PrezesLGBT: Jeśli mieszkasz w bloku to spróbuj się jakoś z tym obnosić. Osobiście lubię udawać że krzyczę na partnera mówiąc dokładnie jego imię a zwroty typu "Mój własny seksualnie aktywny chłopak" staram się mówić jak najgłośniej. Osoby które mówią, że nie obchodzi ich co robię w domu krzyczą z bólu bo topi im się mózg. Po około 10 minutach otwierasz okno i nasł#!$%@? skwierczenia w okolicy.
co dzisiaj LGBT ma w planie?


@PrezesLGBT: Właśnie też nie byłam pewna, więc zwyczajnie pracowałam (zdalnie), w międzyczasie zwyczajnie zjadłam obiad (z wczoraj), a potem zaczęłam przeglądać wykop. Nudne to życie agitatora LGBT.