Wpis z mikrobloga

@HiddenKorean No panie, przyszedł lq. Pół zbiorniczka czyli tak z 1 ml wleciał. Długo nic a potem uczucie jak po 2 piwach ale bez alkoholowego zamulenia. Czysty chill i ciepło.. Miłe toto ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nawet czuć konopie choć to owocowe niby jest. #cbd #gownowpis #vape
  • 23
  • Odpowiedz
@HiddenKorean: Mam w pracy pirometr, poruszam się w zakresie temperatur 72-78 stopni ( ͡º ͜ʖ͡º) Najlepsza Campesino catuaba - żeń szeń z dodatkiem werbeny. To jest coś pięknego.
  • Odpowiedz
@Voltaire:
Jakiś czas temu próbowałem lq z CBD i strasznie szybko to grzałki tyrało. Dosłownie dzień dwa i kosz.
A tak poza tym czytałem gdzieś, że liqidy z CBD (nie wiem czy wszystkie) mogą być mocno szkodliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chosenon3: Nie cbd tylko thc, były przypadki gdzie ludzie vapovali olej (!) z cbd albo thc a potem płacz bo ktoś się przekręcił. Zaolejone pęcherzyki płucne nie działają..
  • Odpowiedz
@HiddenKorean: Ludzie biorą tabakę żeby przeczyścić nos, ja jak pociągnę to mam helikoptery w głowie. I to nie przy jakimś chamskim red bullu tylko eleganckie klimaty typu Packards Club ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jakbym spalił fajkę po 3 piwach to by mnie zmiotło z planszy.
  • Odpowiedz