Wpis z mikrobloga

Ja tam w szkole uwielbiałem technikę. Nie dość, że się nauczyłem jeździć na rowerze, odwiedziliśmy nawet rowerowe miasteczko, to uszyłem mamie rękawicę kuchenną, której używała przez prawie 10 lat! zanim się zjarała :) nauczyłem się robić placki ziemniaczane, robiliśmy też kanapki i surówki, zrobiłem swój pierwszy śrubokręt i masę innych rzeczy jak np karmnik. #nostalgia #szkola
Pobierz
źródło: comment_1587092977bakdhmvL0JLoawKwbm9o0a.jpg
  • 27
@whiteglove: @MZ23: @Kryptowalutyjedzomgowno:
Mialem #!$%@?ęta Aline Jurek z Łodzi, i tez tylko pismo techniczne, rzuty przedmiotów i cale tablice wykladow do przepisania w gimnazjum. #!$%@? dostawalismy i jak to gimbaza, robilismy jej na zlosc po calosci.
Od kumpli z innycg szkół słuchaliśmy ze oni właśnie szyja, robia karmniki, a my #!$%@? wykłady u niezrównoważonej kobity robilismy co tylko pały za nieładny styl pisma wstawiala.
Alina nienawidzę Cie stara ruro
@sinusik: Pamiętam jaka byłam podjarana na pierwszej lekcji techniki w gimnazjum - w sali zamiast normalnych ławek były takie duże, drewniane stoły z imadłami, w szafkach różne narzędzia, myślałam, że będziemy robić super fajne rzeczy. Skończyło się na piśmie i rysunkach technicznych, a największą atrakcją była nauka znaków drogowych i wyrobienie karty motorowerowej. W imadłach mogliśmy sobie tylko palce przytrzasnąć.