Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: No niby tak ale gdyby strażacy trenowali pod pożar konkretnego budynku i robiliby wizualizację a ten budynek za jakiś czas by się zapalił i pożar by przebiegał dokładnie tak jak planowali to co. To albo są świetni w swojej pracy i przewidywaniu albo coś wiedzieli.
Jeśli akurat wypowie się dobrze i zgodnie z prawdą, to inni jaskiniowcy zrozumieją?


@FotDK: Tylko mam wątpliwości co do tego "dobrze" i "zgodnie z prawdą".

Jak @Michael_Scott napisał odnośnie tej konferencji w której rzekomo uczestniczył Gates.
Coś mu dzwoniło w którymś kościele, nie wiedział do końca w którym i na podstawie tego zbudowal narrację sugerującą jakoby Gates próbował nas zarazić koronawirusem. Czy to jest dobrze i zgodnie z prawdą? Odpowiedz sobie
@Michael_Scott: sam sie z takich historii nabija i mowil wierzcie w co chcecie co pol minuty ale jego wina? Kto jest debilem? Ten co glupio robi czy ten co za nim idzie? Bo twoim tokiem rozumowania nalezy zakazac wszelkiego rodzaju zartow, dowcipow, kabaretow, baitow, filmow komediowych itp bo ktos moze byc za glupi i sie na to nabrać
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: mam wrażenie ze chyba sam nie do końca zrozumiałeś co on mówił w takim razie. „Wierzcie w co chcecie” było tylko podkładka do tego, ze on niby nie szerzy fake newsow. Raz mi mignął jakiś film jak tez coś #!$%@? o wirusie i w bardzo podobnym tonie, dlatego nie wydaje mi się by to wszystko było na żarty. Dziki nagrał film w swoim stylu, w stylu, w którym ponoć jest