Wpis z mikrobloga

  • 0
@luukasz1905 no i się godnie starzeje , nawet dziś w ładnym lakierze i na ładnej feldze przykuwa wzrok. Obawiam się tylko że bedzie za wygodny i za duży i nie będę używał drugiego auta..
  • 0
@Marq91 w trojaczkach z kolna odrzuca mnie bieda we wnętrzu. Znaleźć egzemplarz z obrotomierzem to wyzwanie, choć są dosyć filigranowe i sympatyczne. Silnik też ma bardzo dobrą opinię.
@Kick_Ass: No niestety wnętrze i wyposażenie na minus. Pytanie czy do jazdy w miejscie nie poświecić wnętrza na rzecz silnika i ogólnej bezobslugowosci. Silniki wprost nie do zajechania. Mamy takiego w rodzinie i absolutnie bezobsługowe auto.
@Kick_Ass: do 10k znajdziesz albo multijeta ze sporym przebiegiem albo wolnossące 1.4 więc na grande punto bym się nie oglądał
w trojaczkach chyba był jakiś feler z rdzewiejącą klapą bagażnika ale nie wiem czy dobrze pamiętam, poza tym jako takie typowo miejskie pierdzikółko jest bez zarzutu
od siebie powiem że różowa ma corsę c z tym śmiesznym litrowym silniczkiem i zadziwia mnie jak fajnie się tym autkiem jeździ, niby mocy to
  • 0
@Pangia trojaczki mają problem z uszczelkami,leci woda do środka. W corsie trochę trąci myszką wnętrze. Takie przedpotopowe.

@Asfalt_Drobiowy twingo właśnie myślę bo stoi niezłe gt koło mnie, 100 kucy w takiej małej budzie musi robić niezłą robotę. 1 za to mi się bardzo podobo, no i ten falt dach i przesuwna kanapa w środku.. gdyby nie ta #!$%@? kwarantanna to bym już jechał po taką jedną.