Wpis z mikrobloga

@neverwalkalone: Pewnie standardowe zagranie policjantów albo 1. '' no już możesz się przyznać i powiedzieć jak było bo koledzy już powiedzieli'' opcja 2. '' no za to dostaniesz 10 lat więzienia'' i karyna przestraszona zaczęła strzelać z ucha żeby ratować siebie xD

Tak czy siak nie zazdroszczę sytuacji ze wzgledu na to że głośno o tym w internecie i policja nie odpuści. Zapewne skończy się na jakiś zawiasach czy ta godzinkach,
@Jestem_FiliP nawet jak zawiasy to i tak moze trafic na 3mc sankcji do czasu rozprawy za kratki, nie wiem jak teraz z przepisami ale jeszcze pare lat temu chlopaki dostawali sanki tylko za to szeli w grupie z gosciem ktoremu cos odwalilo i pobil mijajacego faceta na ulicy. Pozostali tylko stali, mowiac daj spokoj, wyluzuj etc ...i tak #!$%@? wszystkie 5os 3mc w pierdlu i zawiasy. A tu karyna namawiala, zorganizowala cala
O wyroku raczej nie ma co debatować bo pewnie zostają dwa warianty albo pucha albo zawiasy.


@Jestem_FiliP: No i tutaj każdy szanujący się (i myślący) przestępca stwierdzi ze nie warto, dlatego że za dziesione (280kk) masz od 2 do 12 lat więzienia, a zawiesić karę można tylko do roku. Nowelizacja z 2015 to wprowadziła, wcześniej można było zawiesić 2 lata.
@Blendziooor raczej nici z rozboju - dodali kilka postów z jego telefonu i go wyrzucili, więc ciężko będzie udowodnić zamiar kradzieży,.raczej krotkotrwałe przywłaszczenie (zabor rzeczy) - ale to już nie rozbój.
@ssehflodur rozbój to pobicie i KRADZIEŻ nie zabranie przedmiotu. Zabór to nie kradzież Jasno masz napisane - KTO KRADNIE.

Jeśli ich ZAMIAREM był zabór, żeby napisać na fb kilka postów to sąd podzieli ich argumentacje i nikt nie przyklepie kradzieży.

Więc tu będzie zbieg kilku przestępstw. Kluczowe teraz czy obrazenia pow. 7 dnk

Mark my words