Wpis z mikrobloga

Jestem cienki jak dupa węża, ale póki co najlepiej gra mi się Nilfgaardem. Po wielu różnych modyfikacjach zrobiłem taką talię: https://www.playgwent.com/pl/decks/50f447c9e51966ebc31cb481b2e6e5df . Ma ktoś jakąś propozycję co ewentualnie można tutaj ulepszyć, dodać? Ostatnia passa to 5 wygranych, więc niby jest dobrze, ale czasem mam wrażenie, że czegoś mi brakuje, no i przeciwnicy jednak popełniają jeszcze sporo błędów (22 level i 23 ranga).

#gwint #gwent #pytanie
  • 6
@baalder363: Vanhemara gra się raczej tylko z obrońcą sam z siebie ma 3pkt i rozkaz więc łatwo go zniszczyć długo na tym nie pojedziesz poison z drugiej strony gra się raczej tylko pod scenariusz i są to 2 oddzielne decki, spelle które grasz też nie mają wielkiego pożytku lepiej skupić się na combo jakichś kart niż losowych graj tylko i wyłącznie 25kart w decku wywal towarzyszy iris ta karta w żadnym
@baalder363: vattier <3 na początkowych poziomach wygrał mi masę gier aż zaczęli mi go blokować i musiałem z niego zrezygnować. Nie zdarza ci się to? On potrzebuje filtru petregio(wrażliwy na niszczenie artefaktu, ale ten może wcześniej zużyć na czarcią krew albo w ogóle go nie mieć) albo defendera(wrażliwy na oczyszczenie i Vincenta z NG).
No i masz tylko 3 blokady a w talii jeszcze Vanhamera. Nie masz tak że chciałbyś rzucić
vattier <3


@20200420: Dopiero go włączyłem do talii, z tym filtrem petriego dobra rozkminka, spróbuję.

Vryghef


@20200420: Fajnie działa w połączeniu z Daerlańskimi Piechurami, ale fakt, może to przesada trzymać w talii tę kartę, specjalnie po to, żeby ją sparować tylko z jedną kartą.

Towarzysze Iris nie robią ci psikusów?


@20200420: Miałem ją wywalić, bo jej wykorzystanie to ostateczność, tzn. jak nie mam Vanhemmara, to to jest taka awaryjna