Wpis z mikrobloga

Witam w kolejnym quizie #potterzabawa . Mam nadzieje, że zabawa wprowadzi nas w klimat Harrego Pottera tuż przed dzisiejszym seansem. Zmieniamy koncepcje. PYTANIA SĄ W KOMENTARZACH. Jak ktoś odpowie to usuwam komentarz z pytaniem żeby ktoś inny nie próbował odpowiadać. Kto pierwszy ten lepszy. Jedna osoba może odpowiedzieć na jedno pytanie. #harrypotter

Zapowiedź kolejnej zabawy
Już we wtorek czekają nas zajęcia z wróżbiasrtwa. Przygotujcie zdjęcie fusów, tak aby były nieubite, by tworzyły jakieś wzorki. Wkleicie je w komentarzu pod kolejnym wpisem i będziemy wróżyć. Zasady wyjaśnię we wtorek.
Pobierz
źródło: comment_1587231768Z7gio8l0EvwQwmNCpWxaaw.jpg
  • 68
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perkotka: @Perkotka: perkocia mam lepszy pomysł. Bo teraz czytam same odpowiedzi, a pytań brak. Więc wpisuj pytania we wpisie a w komentarzach A B C D itd. jeśli pytanie C zostało odgadniete to usuniesz 3 komentarz twój czyli C. Jeśli A to usuwasz 1 komentarz A (ʘʘ)
@Perkotka: ale lipa, że nie ma już pytań chociaż "do wglądu". Nigdy nie zdążyłem odpowiedzieć na żadne pytanie, ale lubiłem przepytać z nich moja żonę i dobrze się przy tym bawiliśmy, a tak to lipa. Szkoda.
Weź chociaż umieszczaj je w jakimś dalszym komentarzu w spojlerze jako "do wglądu" i tyle.
Generalnie fajna koncepcja zabawy, czegoś takiego jeszcze tu nie było, widać napracowanko. Szanuję i pozdrawiam.