Wpis z mikrobloga

#elitedangerous już przekroczyłem 7.5b kredytów, kopię raz dziennie do zapełnienia t9 (512 ton cargo, 13 collector limpetów, bez tarcz ( ͡° ͜ʖ ͡°). 30ly skok w pełni obładowany (ale bez fuel scoopa więc trzeba robić czasem postój na tankowanie). Jeszcze parę sni i sozbieram do 10, będzie na kolejną betę.
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@funeralmoon: Bardziej obijam się nieświadomie o asteroidy niż mam problemy z delikatnym lądowaniem, mój rekord to 50% wytrzymałości po jednej sesji laserowania kosmicznych ziemniaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keris: a to spoko sam tam kopię. Jak długo Ci schodzi zapełnienie cargo? Bo nie wiem czy robię coś źle, źle szukam tych asteroid czy co, ale mi schodzi bardzo dlugo przy 120t
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinusZ: czym się teraz najfajniej walczy?
Uwielbiałem kiedyś FDL, ale nie wiem czy nie znerfili plasma acceleratorow od tamtego czasu bo strasznie ciężko było mi z tego zadać jakiś fajny dmg.
  • Odpowiedz
@cichooo: Ilu pilotów tyle pomysłów. Niby Meta FDL rządzi ale jak praktyka pokazuje, więcej zależy od umiejętności pilota niż samego statku. Znam gości co Imp. Courierem rozwalają Cuttera przygotowanego do PvP. Ogólnie nie ma reguły. Apropos samego gankowania. Bardzo łatwo być gankerem. Wystarczy wyinżynierowany statek i wybieranie za cel graczy Harmless czy podobnie. Antygank to jest wyzwanie. Ponadto zauważyłem, że środowisko gankerów to z reguły ludzie mocno toksyczni. Bardzo nie lubią,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinusZ: czyli klasycznie, nic się od lat nie zmieniło, a na poważnie grałem w Elite jakieś 2 lata temu. Strasznie brakuje mi czegoś co by dało mi jakiś powód żeby w to dalej grać, a jak na razie to fleet carriery mnie w ogóle nie podniecają.
  • Odpowiedz
@cichooo: W tej grze robiłem już chyba wszystko ale do PvP dołączyłem całkiem niedawno i zabawa w antygank wciągnęła mnie na nowo, tym bardziej, że bardzo podoba mi się podejście a'la Brudny Harry. Polować na #!$%@?ów i bezlitośnie tępić.
  • Odpowiedz