Wpis z mikrobloga

  • 2001
Mirki mam do Was małą prywatną prośbę. Mój tata zajmuje się tworzeniem konstrukcji drewnianych (wiaty, altany, ganki, huśtawki itp.), a w związku z wirusem znacznie spadła ilość zleceń. Tata oczywiście wszystko realizuje swoim sprzętem, dojeżdża do miejsca zlecenia i realizuje je w bardzo przystępnych pieniądzach (skromnie podchodzi do swojej pracy). Gdybyście Wy lub ktoś z rodziny albo znajomych w okolicach Węgorzyna 73-150 (promień do 100km) planował takie inwestycje to chciałbym polecić jego pracę i będę bardzo wdzięczny jeśli będzie mu dane zrealizować coś dla Was. Wrzucam link do jego OLX gdzie wrzucił tylko niektóre ze swoich realizacji:
https://www.olx.pl/oferta/wiata-altana-weranda-carport-CID628-IDEvhQh.html

Z góry dzięki, miłej niedzieli! :)
  • 65
@kepic już mu sugerowałem trochę poszerzyć swój zakres usług ale on woli zostać przy tego typu konstrukcjach, raz że ma już ku temu sprzęt skompletowany cały, a dwa że w tym czuje się najlepiej.. zresztą zawsze mi mówi, że jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego :)
@Wittus mamy sporo rodziny koło Piły, zapomniałem wspomnieć że ten rejon również nie stanowi problemu bo jak coś będzie się miał gdzie przekimać :) skąd jesteś?
@Wittus a jeśli dalej na południe to ja właśnie zapuszczam korzonki w Kościanie i tutaj również w przyszłości będzie mógł mieć bazę wypadową :) a że staram się mu pomagać jak mam możliwość to może jeszcze byłaby okazja się poznać!
@weariness myślę, że bez problemu. znajdź kilka inspiracji czy przykładów tego co chciałbyś mieć u siebie i napisz do niego na OLX, na pewno się dogadacie