Wpis z mikrobloga

@Rinter: polecicie jakieś przewiewne i lekkie chusty/buffy/kominy rowerowe na lato, żeby milicja się nie przypierdzielała? Mam tylko model na zimę z polarem, chciałem kupić w decathlonie kominy van rysel 100, bo wyglądają na lekkie i przewiewne, ale są niedostępne online. Poszedłbym do najbliższego sklepu sportowego no ale zamknięte ¯\_(ツ)_/¯
#rower
  • 13
@Rozentuzjamowany: oo właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :) no pewnie że napisz jak przyjdzie, jak nie napiszesz to sam się przypomnę :) ja szukałem ale jedyny jaki znalazłem gdzie wprost napisali że jest lekki i przewiewny to viking coolmax https://allegro.pl/oferta/bandana-chusta-wielofunkcyjna-viking-coolmax-7160-8006867824 , nie chcę kupować pierwszego lepszego w ciemno bo potem się okaże że ma polar, albo jest uszyty z kilku warstw materiału
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewic: daje radę, częściej noszę go niż maseczkę. A poza tym nawet jak jest powyzej 25 stopni to zdarza mi się go mieć na szyi. Dobrze się przez niego oddycha i czasem zapominam go zdjąć z twarzy, orientuje się dopiero w domu. Jest lekki i przewiewny.