Wpis z mikrobloga

Instagramerka, 311k obserwujących. Znana z tego, ze ma bogatego Usiatka, zrobione cycki które pokazuje na każdym zdjęciu (nawet w zimie bez stanika pod bluzką) i wyglada jak lalka Barbie. I ma pochwę, do której marzeniem byłoby się dobrać przez tych 300k przegrywów (bo nie wiem, po co ktokolwiek inny mógłby ją obserwować).

Wyskoczyła mi w tej zakładce z lupką, w proponowanych czy tam głównej. Z ciekawości i nauczony Wykopem wszedłem, żeby poczytać komentarze. Ja #!$%@?ę, to jest taki cringe, że po przejrzeniu kilkudziesięciu pod jednym zdjęciem zrezygnowałem. Laska ma tych zdjęć setki, z setkami komentarzy.

Jak bardzo #!$%@? w sferze emocjonalnej trzeba być, żeby słodzić i komplementować ewidentną księżniczkę, która nie splunęłaby na 95% facetów? Po co to robić?

Idę nagotować bigosu na uspokojenie bo nie wytrzymam. W komentarzu kilka perełek.

#gorzkiezale #przegryw #stulejacontent #spermochlip
MyPhilosophy - Instagramerka, 311k obserwujących. Znana z tego, ze ma bogatego Usiatk...

źródło: comment_1587394444TIL0gDzMIjMOtbY8XuyXdl.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
W miejscowości mojego szwagra mieszka identyczna Karyna, która jest bogata, bo jej mężem jest właściciel gigantycznej kurzej fermy. Babka dla pieniędzy znosi te smrody i codziennie cyka nową, lecz taką samą jak wszystkie inne fotkę na insta ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz