Wpis z mikrobloga

Cześć! Szukam młynka ręcznego do kawy na początek. Myślę o Hario mini slim pro (129zł) lub Hario Skerton+ (109zł). Mini slim pro przekonuje mnie metalowa obudową i wyglądem. Czytałem opinie o odpadającym pojemniku na kawę. Słyszałem dobre opinie o Porlex Mini, ale cena jest dwa razy większa. Co polecacie? A może jakiś inny młynek?

#kiciochpyta #kawa
  • 9
Myślę o Hario mini slim pro (129zł) lub Hario Skerton+ (109zł).


@Pomyslowy_Dobromir: Jak już będzie można i przejedziesz się do jakiegoś sklepu z młynkami do kawy, to zorientujesz się że oba te młynki mają dokładnie te same żarna, więc tak naprawdę to jest ten sam młynek tylko w różnych obudowach. Wybierz tą która bardziej ci się podoba i którą uznasz za wygodniejszą (w sensie lepiej leżącą w ręce).

Swoją drogą ja
@Pomyslowy_Dobromir: miałem ten sam problem co Ty, parę dni googlowania, przeszukiwania róznych for. Ostatecznie znalazłem xeoleo za 230. na Twoim miejscu brałbym pro, ewentualnie rhino, który też zbiera pochlebne opinie. Ewentualnie próbuj szukać używek. Ja chciałem licytować ten (swoją drogą super model), ale jak wspomniałenm, kupiłem xeoleo: https://allegro.pl/oferta/mlynek-do-kawy-i-espresso-zassenhaus-quito-d017-9168732545

pozdrawiam
Wilfa Svart możesz wyrwać do czterech stów. Piszę o tym dlatego, że po pół roku bujania się z ręcznym młynkiem (Hario Slim Pro w wersji metalowej), mam dość ręcznego mielenia.