Wpis z mikrobloga

Wyścig górski w Pikes Peak to jedna trasa, auta zbudowane pod ten "wyścig" nie reprezentują ówczesnych aut rajdowych co zasugerowałeś.

@Ron1n: Przyznałem już rację wyżej.

Wracając do wyglądu. W ostatnich latach wygrywała tam też Norma M20, VW ID.R ma rekord...
Samochody grupy b, które tam startowały wcześniej też specjalnie nie odbiegały od tego stylu.


@push3k-pro: Oczywiście, że odbiegały. Nie miały takich wielkich spojlerów z przodu i skrzydeł z tyłu. Nie miały też 1000 koni mechanicznych jak to Suzuki Escudo. Idąc dalej, to auto jest z 1996 roku, Grupa B zniknęła w 1986.
Oczywiście, że odbiegały. Nie miały takich wielkich spojlerów z przodu i skrzydeł z tyłu. Nie miały też 1000 koni mechanicznych jak to Suzuki Escudo. Idąc dalej, to auto jest z 1996 roku, Grupa B zniknęła w 1986.

@Ron1n: Cięęęęęęęęężko się z tobą pisze. To chyba oczywiste, że pisałem o samochodach znanych z grupy b, które zostały dostosowane i jak najbardziej było to podobne. Ten styl się wykreował kilka lat przed Suzuki
Pobierz p.....o - > Oczywiście, że odbiegały. Nie miały takich wielkich spojlerów z przodu i ...
źródło: comment_1587542438LJHVLKc26UfA2VcjydxX0L.jpg
@eternal_slavo:
Wiem jak wygląda Hillclimb, oglądam nagrania co jakiś czas, a w tym roku do Limanowej pojadę, jeśli nie odwołają.

Przede wszystkim kierowca jedzie sam, bez pilota, coś już wskazuje na to, że to nie rajd.

To warunkiem koniecznym nie było od początku. Zresztą historia mi tu wskazuje, że można wiele innych rzeczy traktować jako rajdy, ale to historyczne ujęcie - https://en.wikipedia.org/wiki/Rallying