Wpis z mikrobloga

@CiasteczkoMen: Możesz założyć spór. Wiele wykopków też się nadziało (w tym ja) na "szybką wysyłkę z Polski". Sam miałem paczkę mieć do 15 dni i wysyłkę z Polski do 3 dni a w realu dopiero po 2 tygodniach paczka przyleciała do kraju. Założyłem spór i kasę wrócili.
  • Odpowiedz
Jak już ten spór zaakceptują i zwrócą pieniądze a paczka jednak dotrze to trzeba ją odesłać czy jak to działa? Ja na swoją już czekam 3 tygodnie a miała być w 5dni. Spór zaakceptowany full refund. Ale ani kasy ani paczki jeszcze nie dostałem.
  • Odpowiedz
@CiasteczkoMen:

Też kupiłem YunTrackiem - zazwyczaj przychodziło bardzo szybko - jedna paczka przeslizgneła się przez sorting facility jakoś 15 kwietnia i doszła szybko, druga i trzecia wpłyneły do sorting facility jakoś 25 kwietnia i od 7 dni ani drgneła - zazwyczaj była po około parunastu godzinach na Airport HongKong. Czy Twoja paczka dalej stoi w sorting facility?

Jestem ciekawy jak duży mają tam zator, a mamy trackingi z takich samych prawie
  • Odpowiedz
@CiasteczkoMen:

Ja kupiłem też OTHER PL ale wiem, że to wałek i idzie zawsze z Chin - albo YunExpressem (yunTrack) i masz jakiś chiński tracking albo Cainao, ale tracking pokazuje Ci tylko ze paczka nadana i tyle. Taki nowy patent Chińczyków. W normalnym okresie ten Yun idzie 3 dni do Polski i nawet tego nie poczujesz ale teraz są trochę zawaleni przesyłkami.

W Słubiach WorldTech czy jakoś nalepia nową etykiete i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@howmanybattles: no tam była ta paczka, tyle że zgadzał się jedynie numer telefonu, a adres był inny xd tak się na infolinii dowiedziałem. napisałem do nich email o co chodzi, ale nie odpisali. mi i tak na tym już nie zależy, bo dostałem zwrot pieniędzy z aliexpress.
  • Odpowiedz