Wpis z mikrobloga

Czy tinder był kiedykolwiek reklamowany jako apka dla jakiejś "elity" czy mi coś uciekło? Sam sobie wystawiłem certyfikat z psychologii tłumów więc nie mam zamiaru tym wpisem nikogo obrażać ani tym bardziej wywyższać samego siebie, ale jakby tak porównać dziewczyny na tinderze i na badoo to są dwa kompletnie różne światy ¯\_(ツ)_/¯ na badoo 90% dziewczyn to albo karyny z których zdjęć aż słychać muzykę, która puszczają z głośników w komunikacji miejskiej albo 40+ albo samotne matki albo dziewczyny z małych miejscowości, które sprawiają wrażenie jakby dopiero od tygodnia używały internet albo dziewczyny z jakimiś deformacjami ciała / chorobliwie otyłe. Pozostałe 10% się pokrywa z tym co jest na tinderze. Generalnie portal przypomina fotkę.pl sprzed 15 lat. Z drugiej strony jest tinder na którym na oko nawet 95% to instagramowe modelki w różnym wieku albo osiemnastki meme lordy dead inside albo jakieś fejki. Pozostałe 5% to normalne dziewczyny, zagubione dusze w tym cyfrowym labiryncie miłości () skąd taka różnica między tymi portalami skoro oba są za darmo i działają praktycznie tak samo?
#tinder #badoo #randkujzwykopem #milosc #gownowpis #psychologiatlumu
  • 11
@Wlasciciel_prawakow: to napiszę Ci coś co może zaburzyć Twoje wnioski: jeśli dobra dupeczka, przywoitka szara myszka albo dobra zadbana milf da Cię w lewo to Ty jej już nie zobaczysz do polajkowania i w ten sposob jeśli widujesz tylko takie gobliny j/w w poscie to mam złą wiadomość... ¯\_(ツ)_/¯
@vauecki: hm no teoretycznie to powinno tak działać, a potem przychodzi praktyka i w ciągu 3 dni daje osiem razy w lewo tej samej dziewczynie albo osiem razy w prawo innej ¯\(ツ)_/¯ i generalnie wyszukuje mi cały przekrój, a to o czym pisałem to tylko proporcje. Te instagramowe modelki to też "dobre dupeczki" tylko po prostu kompletnie nie w moim guście ;p trzeba by było najpierw zrobić jakąś ankietę ile
@Wlasciciel_prawakow: No tak, można gdybać ale jeszcze dodam że maaasę tych 'dobrych' widocznych profili to albo boty albo zwykłe profile promujące instagram- czyt. gwiazda insta nie szuka przegrywa w necie bo ma już kilku Chadów ale przydałoby się zwiększyć zasięg ig więc łapie gamoni. Ja wychodzę z założenia, że naprawde dobre partie nie muszą wchodzić do neta żeby szukać związku. Fajna dziewczyna (wygląd/ charakter/ podejscie do zycia) to kąski które mają
@vauecki: no te promujące instagram mają to w opisie ;p jakbym miał takie założenie jak Ty, że każda fajna dziewczyna ma ogrom atencji bez wchodzenia do neta i może przebierać, a ja nawet ich nie znam i nie wiem gdzie są, a dopiero potem musiałbym być najlepszym spośród tych w których mogą przebierać to bym robił magika od razu xd i to tak poważnie
całe szczęście raz na jakiś czas uda
@Wlasciciel_prawakow: Nie no magik z powodu kobiety to takie autozaoranie że szkoda komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja miałem trochę więcej relacji internetowych (bo jeszcze badoo i to przez parę ostatnich lat) i nadal tak uważam, że bardzo duzo kobiet w necie to te po przejsciach, z chorobami wieku/ głowy ujawniającymi się po czasie, czasem napalone szlaufy no i duża część to te co łapią atencję po