Wpis z mikrobloga

#savio @SAVIO_multimedia
Hej, zakupiłem, podłączyłem, działa.

Krótka opinia po zakupie. Kilku Mireczków odradza sprzęt od #savio. Wydaje mi się, że stosunek ceny do jakości jest ok.

Brak wad dyskwalifikujących. Główną zauważoną wadą jest delikatny rezonans metalowego frontu przy energicznym wciskaniu klawiszy. Dotyczy to praktycznie tylko spacji.

Z zalet, świetny powrót do przeszłości. Nie używałem klawiatury mechanicznej od wielu lat. Czuje się jak przy grze na moim starym 386 i klasycznej mechanicznej klawiaturze.
Podświetlenie również na plus. Nie wali po oczach. Opcji podświetlania też jest sporo (choć nie korzystam).

Po kilkunastu dniach użytkowania (praca biurowa i gry) jestem zadowolony i mogę polecić z czystym sumieniem, choć zaznaczam że nie mam doświadczenia z innymi mechanicznymi klawiaturami.
Gygus - #savio @SAVIO_multimedia 
Hej, zakupiłem, podłączyłem, działa. 

Krótka op...

źródło: comment_15875858126fzVoWH9UDhOBHbADjYzwH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Gygus: rowniez zakupilem klawiaturke od savio i ten rezonans metalowego plate'a jest troche denerwujący, zastanawiam sie jak go wyciszyć, może podklejenie czymś od wewnątrz da skutek?
@konda jest lekka, zastanawiam sie nad jej sztucznym dociążeniem czymś, bo troche aż troche za lekka
  • Odpowiedz