Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks

Chodzę do drugiej klasy liceum. Wszystkie moje koleżanki mają już dawno swój pierwszy raz za sobą. Gdy rozmowa schodzi na temat seksu, to czuje się niezręcznie. Koleżanki się ze mnie śmieją, że zostanę zakonnicą...
Może nie jestem modelką, ale mam ładna buzię, szczupłe ciało, jędrny tyłek i piersi. Wyglądam lepiej niż większość moich koleżanek, ale przylgnęła do mnie latka cnotki i chłopaki jakoś mnie zlewają...
Teraz w ogóle jest problem przez te lekcje zdalne, bo nie mam kontaktu praktycznie z nikim. Przed epidemią korzystałam z Tindera, ale raczej z marnym skutkiem. Zaprosiłam do siebie jednego chlopaka, ale rodzice cały czas nas kontrolowali. Za każdym razem gdy się do mnie dobierał, to matka przychodziła pytać o jakąś pierdołę... Pierwszy raz miałam w dłoni penisa i na tym się skończyło... Chłopak w końcu poszedł do domu i urwał kontakt.

Jestem coraz bardziej zdesperowana. Moja przyjaciółka zaliczyła już 4 chłopaków, a ja nadal jestem dziewicą... Jeszcze teraz ta epidemia... Kręcę teraz ze mega przystojnym studentem, który dawał mi korepetycje przez internet. Wysłałam mu już nudeski i jest strasznie nakręcony. Niestety, rodzice nie za bardzo pozwalają mi wychodzić z domu, a sami pracują zdalnie. Macie jakiś pomysł, jak się wyrwać chociaż na chwilę tak, żeby nic nie podejrzewali?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 68